امروز : یکشنبه, 31 تیر 1397
 نورپردازی در اتاق نشیمن
4/50 امتیاز از 3 رای
 دکوراسیون  |     |   265

طراحی طاقدار و ازادانه این سقف های جعبه ای در اتاق نشیمن، توجه هر چشمی را به قسمت بالای اتاق جلب می کنند. این چنین به نظر می رسد که نور موجود در این اتاق، بازتابی از جوی طبیعی و سرزنده است. به طراحی لامپ ها نگاه کنید که همچون ستاره های درخشان؛ نمایی اسمانی در قسمت زمینی خلق کرده اند!

این اتاق نشیمن مدرن بدون داشتن لامپ های حبابی که سایه انها بر کف اتاق پهن شده، تکمیل نخواهد شد. درست است که چیدمان خانه و محل قرار گیری مبلمان همگی گویای سبک قرن حاضر هستند اما در واقع این لامپ ها هستند که نمایی بی همتا و رسمی در سراسر خانه ایجاد کرده اند.

نیمی از زیبایی این خانه، مدیون اشکال نور پردازی ان است! به طراحی لامپ های مثلثی، هرمی و مستطیلی نگاه کنید که چگونه با سایر لوازم خانه اعم از مبلمان و میز های عسلی در تطابق هستند! چه چیزی بهتر از اینکه نمایی دایره ای در سراسر قسمت های خانه ایجاد کرد که لامپ ها همچون ستاره هایی در بالای سرمان نمایان شوند!

به این نمونه نگاه کنید. اخیرا طرح های جدید و فانتزی از چراغ های مطالعه روانه بازار شده است که دسته های فلزی ظریف و انعطاف پذیر دارند که براحتی خم شده و هم با سایر لوسترها و لامپ های حبابی ست می شوند. این چراغ ها مخصوص گوشه های باریک اتاق نشیمن هستند.

طراحی بی نظیر این اتاق با مبلمان L و منحنی شکل به زیبایی با چشم اندازهای بیرون از پنجره دو برابر شده و اگر از بیرون به اتاق نگاه کنید، درخشش لامپ های فانتزی و کوچک موجود در سقف کاذب ان است که نمایی فوق العاده جذاب در اتاق ایجاد کرده است.

مترجم: نازنین محمدی


برچسب ها :