امروز : چهارشنبه, 24 مرداد 1397
 چگونه موهای لخت را پرپشت نشان دهیم؟
4/00 امتیاز از 2 رای
 زیبایی و سلامت  |     |   217

شامپو و نرم کننده های پرپشت کننده در حال رواج بیشتری هستند. شامپوهایی استفاده کنید که دارای ویتامین و روغن های ضروری باشند. اگر موهای لخت اما فر دارید، از نرم کننده ای استفاده کنید که مخصوص موهای فر باشند و این بار سعی کنید مقدار کمتری مصرف کنید. با این کار دیگر نرم کننده تان موهای تان را خیلی سنگین و چرب نخواهد کرد. همیشه روی ساقه ها بزنید و به ریشه ها نزنید.


اگر بعد از شستن موهای تان بیرون از خانه می روید...
تا جایی که می توانید بگذارید مو با جریان طبیعی هوا خشک شود. سپس موس لیفتینگ ریشه مو بزنید تا برای سشوار اماده شود. با کشیدن موها به وسیله برس از سمت ریشه به بیرون، موهای تان را خشک کنید. می توانید سرتان را هم به پایین بیاورید.
به محض اینکه خشک شد، محصولا را به موهای تان بزنید. کرم و ژل ها فقط موهای پخش را صاف می کنند. حتی اسپری های مو هم ممکن است تاثیر بلعکسی داشته باشند. اگر به محصولی نیاز دارید، بهتر است انی را بخرید که به موهای تان حجم دهد و در ان کلمه به کار رفته باشد. مانند شامپوهای خشک که مانند اسپری مو عمل می کنند
در حین حالت دادن به موهای تان، موهای تان را با ملایمت پوش دهید. نه انقدر که گره بیفتد و به هم ریخته شود. فقط در حدی که کمی حجم بگیرد. اگر موهای تان صاف است می توانید انها را کمی فر کنید. موها را دور بیگودی بپیچانید و به ارامی داخل انها را شانه بکشید تا فر ساحلی ایجاد شود. اگر موهای تان به خوبی فر نشد باید وقت بیشتری برایش بگذارید.


اگر می خواهید بعد از شستن موهای تان بخوابید...

این کار ممکن است برای بعضی ها ناامید کننده باشد. اما خوابیدن با موهای خیس برای کسانی که موهای صاف و لختی دارند اصلا ایده خوبی نیست و باعث می شود موهای تان بیشتر و بدتر صاف شود و حالت عجیب و غریبی به خود بگیرند. قبل از خواب بگذارید موهای تان با جریان هوا خشک شود و یا اینکه با سشوار خشک کنید. قبل از اینکه بخوابید موهای تان را خیلی شل گوجه ای ببندید و یا بپیچید و صبح برس کنید. اما زیادی هم برس نکنید. اگر زیادی از حد برس کنید باعث می شود موهای تان بیش از حد به پایین بیفتد و از بافت خود خارج می شود. موهای لخت باسد پرپشت به نظر برسند.

مترجم: نسرین میرعربشاهی


برچسب ها :