امروز : یکشنبه, 31 تیر 1397
 بهترین محصولات بهداشتی اقایان از نظر مجله elle
4/50 امتیاز از 3 رای
 زیبایی و سلامت  |     |   200

- ادو تویلت لندن لایم فلوریس

یکی از وظایف خانم ها بعد از ازدواج این است که محصولات تکراری و قدیمی که همسرانشان از حراجی داروخانه ها می خریدند را دور بیندازند و محصولات جدیدی جایگزین کنند. موم بعد از اصلاح « کیل» بسیار عالی است. خیلی نعناعی است و پوست را می سوزاند. ادو تویلت لندن لایم فلوریس هم عطری مردانه است که بسیار عالی است.

- تیغ اصلاح مچ 3 ژیلت

شاید پیش امده باشد که شما هم از تیغ اصلاح مچ 3 همسرتان انقدر استفاده کرده باشید که مجبور شود یکی از ان را برای تان بخرد. این تیغ نه تنها بسیار تمیز اصلاح می کند، بلکه طراحی بسیار ساده ای هم دارد. چون پاهایی به زیبایی باربی می خواهید، دلیل نمی شود که حتما بخواهید محصولات صورتی زنانه استفاده کنید.

- شوینده بدن و موی انرژی دهنده « کیل»

خیلی باید برای موهای تان ارزش قایل باشید که از این شوینده استفاده کنید. البته این شوینده برای اقایان تنبلی است که می خواهند با یک تیر دو نشان بزنند و بدن و موهای شان را با هم بشویند. اما این شوینده در جایگاه شوینده بدن بهترین است. بوی بدون عطر و تمیزش و بسته بندی ساده اش بسیار عالی است. به این شوینده «سوخت» هم می گویند که وقتی صبح ها از ان استفاده می کنید برای تمام طول روز انرژی خواهید داشت.

- دیودورانت اسپید استیک

اسپید استیک یک دیودورانت روزانه است. شاید بخواهید ان را از همسرتان بدزدید! اما بهتر است یکی برای خودتان بخرید. بوی خیلی از دیودورانت های زنانه جالب نیست و زیاد از حد بوی گل و شیرینی می دهد.

- صابون ژاییر ریچ

مطمین باشید که اگر سر کار نمی رفتید و وقت ازاد داشتید، روزی هفت بار با این صابون حمام می کردید! هر شب قبل از خواب با این صابون دوش بگیرید تا اتفاقات ناخوشایند و استرس هایی که در طول روز به شما وارد شده از بین برود. صابون « بیگ سور تریل» با طراحی زیبایش و رایحه روستایی و ماندگارش چیزی است که طرفدارش خواهید شد. مردها عاشق ترکیب بوهای سرو و مریم گلی و کاجش می شوند اما این رایحه انقدر ارام بخش و انرژی زاست که نمی توان توصیفش کرد.

- پیرایشگر شخصی کنیر

شاید خجالت اور باشد که یک خانم هم از این محصول استفاده کند اما ارزشش را دارد. ممکن است شما هم از پیرایشگر پدرتان استفاده کرده باشید و به این نتیجه رسیده باشید که وقت ان رسیده است که یکی از اینها را برای خودتان بخرید. می توانید از این وسیله برای اصلاح موهای پشت لب و بینی تان استفاده کنید. موم انداختن این نواحی باعث سوزش و التهاب و جوش روی پوست می شود. ارزشش را ندارد که به خاطر موم انداختن پشت لب تان چند جوش بزند. پس می توانید موهای ریز پشت لب تان را با این وسیله اصلاح کنید.

- مسواک سونیک دایموند کلین ارغوانی فیلیپس

این مسواک شارژی حرفه ای فقط وسیله بهداشتی مخصوص اقایان نیست، اما شاید بیشتر دیده باشید که مردها استفاده کنند. این مسواک نه تنها پنج کاربرد متفاوت دارد بلکه به خوبی دندان را سفید می کند و داخل یک لیوان اب کوچک و شیک شارژ می شود و در یک جعبه کپسولی شکل مسافرتی جای می گیرد. از وقتی که از این مسواک استفاده کنید، همه از شما خواهند پرسید که کجا دندان های تان را سفید کرده اید.

مترجم: نسرین میرعربشاهی


برچسب ها :