امروز : یکشنبه, 31 تیر 1397
 ارایش ها و مدل موهای مراسم جوایز امی امسال
4/00 امتیاز از 2 رای
 زیبایی و سلامت  |     |   189

- اریل وینتر

این ستاره سریال خانواده مدرن(Modern Family ) خیلی بزرگ شده است و از همیشه زیباتر به نظر می رسد. این بازیگر که خیلی زود 17 ساله شد، موهای مشکی فری داشت که پشت شانه اش انداخته بود و چشم های دودی اش، صورت شبنمی اش را کامل کرده بود.

- کلایر دنس

چه کسی اهمیت می دهد که موهای کلایر جعلی باشد؟ ستاره سریار «هوملند» در این مراسم بسیار فوق العاده به نظر می رسید. این موهای تا روی چانه ارزش فرش قرمز را داشت. ما این چهره را به فهرست مورد علاقه مان افزودیم.

- تاراجی . پی . هنسن

ما می دانستیم که می توانیم روی ستاره سریال «امپایر» برای به اتش کشیدن فرش قرمز حساب کنیم. تاراجی با موهای خیره کننده فوق صاف کوتاه و زاویه دار و فرق وسطش بازی زیبایی را تمام کرده بود. رنگی بنفش روی چشم ها، مژه های لوکس و لب های زیبای رنگ طبیعی اش او را بی نظیر کرده بود.

- تیونا پریس

جایزه بیشترین حجم مو تعلق می گیرد به تیونا پریس! ستاره فیلم «مد من» با لبخندش، جذابیتش رابه رخ می کشید و موهای پیچیده و پر حجمش بسیار خودنمایی می کرد. لب های صورتی کمرنگ، دندان های مرواریدی تیونا را بیشتر به چشم می اورد و چشم های دراماتیکش با خط چشم و مژه مصنوعی ارایش شده بود.

- جیمی الکساندر

اگرچه ما چهره های قدیمی هالیوودی را دوست داریم اما با دیدن چنین جذابیت هایی روی فرش قرمز هم هیجان زده می شویم. جیمی الکساندر بدون شک این کار را با موهای کوتاه شادابش انجام داده بود. این بازیگر با موهای ابنوسی و صاف به عقب برگشته ظاهر شده بود که درست کردنش اسان است و برای قرارهای شب بسیار مناسب است.

- کرنان شیپکا

کرنان با ابروهای طبیعی و زیبا، مژه های جادویی ، گونه های سرخاب زده و لب های براق، در فرش قرمز امسال یک زیبای واقعی بود. این ستاره فیلم «مد من» برای مدل موی این مراسم، موهای صاف و فرق کج و پشت گوش انداخته انتخاب کرده بود. بی شک زیبایی او بدون اغراق است!

- لیدی گاگا

ایا این خود لیدی گاگا است؟! این خواننده که در اول فهرست بهترین ها قرار دارد، بر خلاف همیشه با چهره ای نرمال ظاهر شده بود و چشم ها را با قیافه زیبا و پر زرق و برق به خود خیره کرده بود. ما باید بپذیریم که این چهره مقهور کننده که با موهای کوتاه حجیم و چشم های دودی و مژه های لوکس کامل شده است، بسیار به این ستاره موسیقی پاپ می اید و زیبایی واقعی اش را بیرون کشیده است.

- سارا هایلند

موهای کوتاه، جذاب و بهم ریخته. موهای فوق العاده ستاره سریال خانواده مدرن روی فرش قرمز همان چیزی بود که انتظارش را داشتیم. موهای دو رنگ و کوتاه و زیبای سارا با پوست براقش و ابروهای پر رنگش و ارایش چشم دودی اش ست شده بود.

- کریستینا هندریکس

کریستینا هندریکس موهای قرمز و حجیم و موج دارش را روی فرش قرمز اورده و ثابت کرده بود که یک زیبایی خیره کننده واقعی دارد. لب های جگری روشن این بازیگر و چشم های دراماتیکش که رنگ ملایم طلایی داشت، به زیباتر شدن او و قرار گرفتنش در این فهرست کمک کرد.

- اماندا پیت

بازیگر فیلم «توگدرنس» موهایش را بسیار هوشمندانه به سبک بالرین ها، از بالای سرش بسته بود و چهره ای کاملا کلاسیک و تمیز داشت.

- اما رابرتز

موهای پلاتینه اما رابرتز که نور را منعکس می کرد و موج هایی که به یک طرف ریخته بود با پوست شبنمی اش همه و همه به این بازیگر می امد. به نظر ما ظاهر این ستاره فوق العاده بود و او به زیبایی موهای روشنش را با ابروهای تیره اش ست کرده بود

- جینا رودریگز

این ستاره، با موهای صاف و از پایین بسته شده دم اسبی اش که هم اسان بود و هم وقت زیادی نمی برد، فرش قرمز را به خود اختصاص داده بود. وقتی ستاره ها موهای شان را به عقب می دهند و ارایش های خیره کننده شان را نشان می دهند، همه چیز جالب به نظر می رسد.

مترجم: نسرین میرعربشاهی


برچسب ها :