امروز : دوشنبه, 25 تیر 1397
آموزش تهیه بستنی خانگی خوشمزه
3/50 امتیاز از 1 رای
 آشپزی  |     |   142

بستنی های خانگی با طعم عالی که می توانید آن ها را در منزل هم درست کنید و از آن ها لذت ببرید،تهیه اسن بستنی ها هزینه زیادی هم ندارد. تنقلات و میان وعده ها بخش بزرگی از مخارج روزانه ما رو تشکیل میدن. اگر بتونید به وسوسه های شیکمویانه غلبه کنید

و خودتون رو به خونه برسونید براتون دستور تهیه یه بستنی خوشمزه و سالم و کم هزینه رو داریم !این بستنی فوری تو کمتر از 5 دقیقه حاضر میشه و خیلی هم خوشمزه و لذت بخشه.

مواد لازم:

یه عدد موز رسیده چند تیکه یخ کوچولو عسل یا شکر برای شیرین کردن بستنی میوه دلخواه که میتونه هرچیزی باشه مثل توت فرنگی ، هلو ، طالبی و هر میوه دوست داشتنی دیگه یک دستگاه مخلوط کنآموزش تهیه بستنی خانگی خوشمزه طرز تهیه :

1-میوه ها رو تکه تکه کنید و همراه مواد دیگه تو مخلوط کن بریزید و بذارید 30 ثانیه با هم بچرخن. اگر رقیق شده بود بهش موز یا یخ اضافه کنید و اگر خیلی غلیظ شده بود بهش عسل و یا میوه اضافه کنید تا به غلظت مورد نظرتون برسید.

2-ما میزان مواد رو اعلام نکردیم چون نمیدونستیم شما میخواین برای چند نفر بستنی آماده کنید و انتخاب شیرین بودن و غلظت رو هم به سلیقه خودتون واگذار کردیم.
آموزش تهیه بستنی خانگی خوشمزه 3-بستنی تو کمتر از چند دقیقه آماده ست . می تونید با تیکه های میوه ، خامه و یا چند پر نعناع تزئینش کنیم.
آموزش تهیه بستنی خانگی خوشمزه


برچسب ها :