امروز : شنبه, 27 مرداد 1397
 ارایش لب به سبک کایلی جنر
3/50 امتیاز از 1 رای
 زیبایی و سلامت  |     |   313


وسایلی که نیاز دارید

- کانسیلری که با رنگ پوست تان ست باشد
- پودر
- خط لبی که نزدیک به رنگ لب خودتان باشد
- رژلب مخملی یا مات به رنگ خط لب
- برق لبی روشن و نچسب

کانسیلر را اطراف خطوط لب تان محو کنید. خیلی دور نروید. قرار است که فقط کمی خطوط طبیعی لب خود را پنهان کنید.

سپس کمی روی ان پودر بزنید تا کانسیلر روی ان بخوابد. اگر بخواهید می توانید پودر را با قلم مو به سرتاسر لب تان بزنید.

با خط لب تیزتان شروع به کشیدن خطی بیرون از خط طبیعی لب تان کنید. هرچقدر که این خط را بیرون تر از خط طبیعی لب خودتان بکشید، لبان تان بزرگتر و عجیب تر می شود. پس سعی کنید کوچکتر نگهش دارید تا طبیعی به نظر برسد.
با ضربه های کوچک و ارام خطوط را به داخل لب ها محو کنید و داخل لب ها را با خط لب پر کنید. با این کار از مغایرت عجیب رنگ بین لب و پوست جلوگیری خواهید کرد. خط لب کشیدن داخل لب پایه خوبی برای رژلب است و رژ به خوبی رویش می نشیند.

رژلب را روی لب تان بزنید. به نظر می رسد که کایلی رژلب مات را ترجیح می دهد. اما در زندگی واقعی کمی درخشش روی لب ها بهتر است.

در اخر، برای ایجاد عمق و بعد بیشتر، یک برق لب رنگ روشن در مرکز لب بالا و پایینی تان بزنید.

همانطورکه می بینید، لب ها بدون اینکه خیلی معلوم باشد، حجیم تر به نظر می رسند.اما قرینه ضروری صورت عوض نشده است.
البته لازم نیست که حتما خودتان را محدود به یک رنگ کنید. لب های تان می تواند رنگ بهتری هم داشته باشد. اگر فرم لب را نزدیک به خط لب های طبیعی خودتان نگه داشته اید، رنگ های روشن برای این کار شگفت انگیزند. در این عکس همان تکنیک با رژلب قرمز انجام شده است.

این شکل ماهرانه و اصلی است. شکل دراماتیک تر که کایلی طرفدارش است، شامل خط بالایی گردتر و از بغل ها کشیده تر می شود. همین که داخلش رنگ شد، رژلب زده شد و براق شد، لب های تان حجیم تر به نظر خواهند رسید. این مدل بدون شک قرینه صورت را عوض می کند و چهره را کارتونی تر می کند. این رژلب برای وقتی خوب است که خسته هستید و در عکس زیباتر از زندگی واقعی به نظر می رسد. شاید اگر این رژلب را با کانتورینگ و مژه های بلند ست کنیم، بهتر شود.

مترجم: نسرین میرعربشاهی


برچسب ها :