امروز : شنبه, 27 مرداد 1397
 شناخت شخصیت شما از روی رژ لب
4/00 امتیاز از 2 رای
 زیبایی و سلامت  |     |   191

- سر گرد، گوشه زاویه دار

شما شخصیتی دو بعدی دارید. دیگران یا عاشق شما هستند یا به شدت از شما تنفر دارند، البته این موضوع شما را ازار نمی دهد. شما فردی هستید که از بیان نظرات خود در جمع لذت می برید و دوست دارید ایده های تان را با دیگران به اشتراک بگذارید. برون گرایی صفت بارز شما است و انجا که دیگران به کمک احتیاج دارند، به عنوان اولین داوطلب در صف اول حضور دارید.

- سر صاف

به گزارش برترین ها، بذله گویی و شوخ طبعی شما زبانزد خاص و عام است. شما فردی شاد، چابک و با هوش هستید و ترکیب این صفات با هم شما را جذاب تر از همیشه می کند. بحث کردن و بگو مگو با دیگران موجب ناراحتی تان می شود و گفتگو با افرادی که مخالف تان هستند، برای تان سخت است و این جنبه از شخصیت شما معمولا عشق زندگی تان را می ازارد. فیلم های مستند را از ژانرهای دیگر به خصوص فیلم های کمدی ترجیح می دهید.

- سر و گوشه های گرد

اتاق پذیرایی مکان مورد علاقه شما در خانه است. دوست دارید همیشه ان را تمیز و مرتب نگهدارید تا برای پذیرایی از میهمان ها اماده باشد. مراقبت و حفاظت از خانواده مهمترین اولویت زندگی شما است. هنر در زندگی تان جایگاه ویژه ای دارد و موسیقی، نوشتن و نقاشی را به زمینه های دیگر ترجیح می دهید. شما فرد زرنگ و چابکی هستید که تنبلی در زندگی تان جایی ندارد.

- سر اریب مانند شکل ابتدایی

شما هیچ وقت قوانین را نمی شکنید و از ناامید کردن دیگران یا ازردن احساسات شان بیزارید. این جنبه از شخصیت تان، شما را تبدیل به فردی محبوب در هر جمعی، چه محیط کار چه گروه های دوستانه، کرده است.

- سر صاف مقعر

از اینکه برای کمک به دیگران استین های تان را بالا بزنید، هراسی ندارید. از اینکه کارها را نیمه تمام رها کنید بیزارید. کنجکاوی شما محدودیت ندارد و هیچوقت از سوال کردن و ریسک کردن نمی ترسید، اگر چه ممکن است شما را به دردسر نیز بیندازد. این خصوصیت شما باعث می شود که همیشه از شغل، روابط عاطفی و زندگی اجتماعی تان انچه را که باید دریافت کنید.

- سر تیز

شما فرد جذاب و باهوشی هستید و قادرید با دیگران به خوبی ارتباط برقرار کنید و همین خصوصیت موجب بر انگیختن حس حسادت اطرافیان تان می شود. در سفر، به جای نشستن و تماشای مناظر اطراف، دوست دارید چیزهای جدید را تجربه کنید و منحصر بفرد باشید. دیگران شما را فردی جسور و مغرور می شناسند اما شما همیشه به خود اعتماد دارید و به شخصیت خود افتخار می کنید.

- سر منحنی تیز

افرادی که اطراف تان هستند برای تان بسیار اهمیت دارند. شما پر از عشق و محبت هستید و از کمک کردن به دیگران لذت می برید. خلاقیت شما زبانزد خاص و عام است. تمام حیوانات را دوست دارید اما سگ را به بقیه حیوانات ترجیح می دهید شاید چون وفادار است و وفاداری از خصوصیات بارز شما است.

- سر اریب تیز

بلند پروازی شما باعث شده که همیشه رهبری گروه را به عهده بگیرید. در میهمانی ها معمولا مرکز توجه هستید و دوست دارید تمام کارها را مدیریت کنید. با حرف های تان انقدر دیگران را می خندانید که اشک از چشمان شان سرازیر می شود. روحیه مسیولیت پذیری و اشتیاق شما برای کنترل امور ممکن است گاهی دیگران را بیازارد اما این موضوع برای شما اهمیتی ندارد و به کار خود ادامه می دهید. خانواده، دوستان و حتی همکاران برای شما اهمیت زیادی قایل اند.


برچسب ها :