امروز : دوشنبه, 25 تیر 1397
 کتانی های برتر ماه سپتامبر
4/00 امتیاز از 2 رای
 مد لباس  |     |   160

 کتانی های برتر ماه سپتامبر


کتانی ریل ایل از نیوبلنس « New Balance ‘Real Ale»

 کتانی های برتر ماه سپتامبر

این کمپانی امریکایی کتانی های این مجموعه خود را با الهام از طراحی انگلیسی و تولید کرده است. طراحی این کتانی ها به سبک رترو یا قدیمی است و رنگ ها نیز با الهام از سایه های اشنا و محبوب دهه های گذشته انتخاب شده است. این کتانی های زیبا از اول سپتامبر به بازار عرضه شده است.


کتانی ارکتیک فاکس از ریباک و مزون کیتسونه « Reebok Classic Nylon x Maison Kitsuné ‘Arctic Fox’»

 کتانی های برتر ماه سپتامبر

پس از همکاری موفقیت امیز با برند لندنی گارب استور، ریباک این بار شانس خود را با برند فرانسوی تهیه کننده موسیقی و پوشاک با نام مزون کیتسونه امتحان کرده است. کتانی کلاسیک ریباک با طراحی جدید و رنگ های سفید و کرم حالتی برفی و زیبا پیدا کرده است. کفی دو رنگ و زبانه چرمی امضا دار این برند به این کتانی ها حالتی لوکس بخشیده است. سادگی فرانسوی این کتانی قطعا طرفداران بسیاری خواهد داشت. این کتانی ها از دوازدهم سپتامبر به بازار عرضه شده است.


کتانی توبیولار ادیداس و پرایم نیت کور « adidas Tubular x Primeknit Core»

 کتانی های برتر ماه سپتامبر

از زمان معرفی این طرح از سوی ادیداس در سال 2014 این کتانی بسیار مورد توجه کتانی بازها قرار گرفته است. این کتانی برای ماه سپتامبر با کمی تغییر به بازار عرضه شده است. رویه همیشگی این کتانی با پارچه ارتجاعی پرایم نیت جایگزین شده است. منظور اصلی این تغییر راحتی بیشتر و زیبایی بوده است. ساختار جوراب مانند و پوشش بافتنی باعث سبکتر شدن این کتانی ها می شود و گام برداشتن با ان، حسی شبیه به پرواز را منتقل می کند. این کتانی ها از هفتم سپتامبر به بازار عرضه شده است.


کتانی ایر هواراکی ران سیاه و سفید از نایکی « Nike Air Huarache Run Knit Black White»

 کتانی های برتر ماه سپتامبر

هواراکی ران از مشهورترین مدل های کمپانی نایکی است که این بار با روکش جدید، پانل های بافت دار و لاستیکی و افکت های اینده نگرانه طراحی و عرضه شده است. لژ ضخیم و زبانه حالتی زیبا و قدیمی به این کتانی بخشیده است.


کتانی سوپراستار زینو بلک ادیداس « adidas Superstar Xeno Black »

 کتانی های برتر ماه سپتامبر

مدل سوپراستار ادیداس برای ماه سپتامبر با یک ارایش جدید به بازار عرضه شده است. نقوش روی این کتانی با الهام از طرح پوست مار غیرسمی زینوپلتیس « Xenopeltis» که در اسیای جنوب شرقی زندگی می کند طراحی شده است. رنگ مشکی و رنگین کمانی این کتانی در مقابل نور جلوه ای بی نظیر و تماشایی دارد. ادیداس در این طراحی جدید به فرم اصلی وفادار مانده است و جزییاتی چون پنجه گرد، تخت لاستیکی و سه نوار جانبی همیشگی ادیداس دست نخورده باقی مانده است.


کتانی های لوکس کانورس « Converse Luxury Pack»

 کتانی های برتر ماه سپتامبر

هنوز تاریخ دقیقی برای عرضه این کتانی ها اعلام نشده است اما این محصولات جدید به عقیده بسیاری خواستنی ترین و پرطرفدارترین کتانی کانورس خواهد بود. این کتانی های چرمی در سه رنگ مشکی، سفید و سبزابی عرضه خواهد شد. کتانی های تغییر یافته چاک تیلور با نام چاک تیلور 2 جدیدترین محصول این برند است که همین یک ماه پیش به بازار عرضه شده است و کتانی بازها احتمالا برای دیدن این محصول باید کمی صبور باشند.

مترجم : هومن باوریان


برچسب ها :