امروز : چهارشنبه, 24 مرداد 1397
 اشنایی با ست های مد تابستان امسال
4/50 امتیاز از 3 رای
 مد لباس  |     |   228


مشكی، رنگ مشكل گشا

طبق معمول هر سال، امسال هم كفش های عروسكی پاشنه تخت از اهمیت ویژه ای برخوردارند. با این تفاوت كه امسال کفش های نوك تیز با بند دور مچ پا مد شده است. سعی كنید همیشه در جاكفشی تان یك جفت كفش عروسكی مشكی داشته باشید چون در بسیاری از ست كردن ها به كمك تان می اید. این كفش زیبا را می توانید از نمایندگی زارا تهیه كنید و حدود قیمت ان 150هزار تومان است.


ارتشی به بازار امد

برترین ها نوشت: شلوارهای میدی و كوتاه برگشته اند! از انجا كه رنگ ارتشی هم مد شده، برای تكمیل ست های تان خوب است از این رنگ هم استفاده کنید. یادتان نرود كمربند این شلوارها به هیچ وجه نباید پهن باشد؛ سراغ مدل های ظریف و نازك بروید. حدود قیمت این شلوار 150هزار تومان است.


خنك و تابستانی

همانطور كه داشتن شلوارارتشی برای این روزها خوب است، داشتن تاپی هم رنگ ان هم به زیباشدن ست كمك می كند! برای یك دورهمی دخترانه می توانید از این ست اسپرت استفاده كنید. این مدل تاپ را از فروشگاه های مانگو تهیه كنید. حدود قیمت این تاپ 50هزار تومان است.


ازاد و راحت

مانتوی خاكستری با طرح و رنگی ساده كه باب طبع اسپرت پوش هاست و در كنار ان یك مدل كاملا راحت محسوب می شود، كلید این تیپ است. این مدل مانتو با این شلوار بهترین انتخاب برای این تیپ است. ویژگی دیگر این مانتو، راحتی ان برای دخترخانم هایی است كه به پوشیدن كفش های اسپرت و راحت عادت دارند. این مدل مانتوی راحت را می توانید در فروشگاه زیروتن با حدود قیمتی 120 هزار تومان پیدا كنید.

اسپرت، ساده و زیبا

اسپرت پوش ها علاقه زیادی به كیف های رسمی ندارند در حالی كه داشتن كیف بزرگ از نیازمندی های انهاست. این كیف پارچه ای، هر دو ویژگی مذكور را دارد و محبوب دخترخانم های جوان است. این مدل كیف هرچند در نگاه اول طراحی متفاوتی ندارد اما از راحت ترین و كاربردی ترین كیف هاست. در مركز خرید اسیا می توان این کیف را با حدو 80 هزار تومان خرید.

ظاهرتان را تغییر دهید

به این گوشواره خوب دقت كنید. شك نكنید باید با چنین تركیبی دنبال زیورالاتی به رنگ های سبز باشید. این گوشواره با تلفیق رنگی ست تان، مطمینا می تواند ظاهرتان را بیش از پیش تغییر دهد. این مدل گوشواره را می توان در مركز خرید تندیس با 30 هزار تومان خریداری کرد.

جادارهای محبوب

طراحان هم فهمیده ا ند ما خانم ها وسایل زیادی داریم كه در كیف های کوچک جا نمی شود و نیاز به یك فضای بزرگ برای جولان دارد و چه چیزی بهتر از یك كیف بزرگ. برای هرچه زیباتر كردن این ست، سراغ یك كیف ابی در مركز خرید مدرن الهیه بگیرید و با حدود 300 هزار تومان خریداری کنید.

به روز!

خانم هایی كه ست های كلاسیك دوست دارند، بهتر است از میان كفش های محبوب امسال، سراغ كفش نوك تیز ابی بروند؛ كفش هایی كه دور مچ پا بسته می شوند. این كفش ها را می توانید با یك پیراهن كلاسیك ست كنید. این كفش زیبا در مركز خرید الهیه حدود 250 هزار تومان قیمت دارد.

انتخاب تابستانی

اگر دنبال ستی شیك برای مراسم نیمه رسمی هستید، این پیراهن زرد را به شما پیشنهاد می كنیم. پیراهن های گیپور امسال بازار را تصاحب کرده اند و شما با خرید یك نمونه از این پیراهن ها می توانید ست های مختلف تابستانی را تجربه كنید. میتوانید مدل این پیراهن شیك را در اغلب مراكز خرید ببینید و با قیمت 200 هزار تومان بخرید.

ساده و تحسین برانگیز

در این ست جنس و مدل دستمال گردن نقش تعیین كننده ای در لباس شما دارد. اگر از شال حریر استفاده كنید، لباس شما به سمت رسمی شدن پیش می رود و می توانید در میهمانی و دورهمی از ان استفاده كنید اما اگر شال های نخی را به كار ببرید، ست اسپرت تر به نظر می رسد. این مدل شال را می توانید از مركز خرید اندیشه با 50 هزار تومان تهیه كنید.

كاملا امروزی

اگر پیراهن زرد را برای این تیپ خود انتخاب كرده اید، برای انتخاب زیورالات سراغ رنگ ابی بروید. برای چنین پیراهنی كه پارچه ان طرح دار است، دستبند بزرگ، ان هم در رنگ ابی انتخاب كنید تا تك رنگ و ساده بودن مدل پیراهن را بشكند. این مدل دستبند در مركز خرید تندیس حدود 50 هزار تومان است.

جذاب تر شوید

اگر دستبند ابی انتخاب كردید، گوشوارهای با تم ابی هم جذابیت بیشتری خواهد داشت. با انتخاب گوشواره ابی، استفاده از گردنبند انتخاب شیكی نیست. این گوشواره با رنگ ابی مكمل ست شماست. این مدل گوشواره را می توان در مركز خرید تندیس با 40 هزار تومان خریداری کرد.

بدون مرز

شلوار جین كمی دست و پای شما را برای ست های نیمه رسمی می بندد ولی شلوار كتان محدودیتی برای تان ایجاد نمی كند. می توانید در فضاهای اسپرت یا نیمه رسمی از این شلوار استفاده كنید؛ به همین دلیل اغلب پسران جوان، طرفدار جدی این مدل شلوارها هستند. این مدل شلواردر مركز خرید اندیشه با 170 هزار تومان عرضه می شود.

ساده اماخاص

اقایان علاقه مند به ظاهر اسپرت ولی در عین حال خاص! این كلاه پیشنهاد ایده الی ها به شماست. به این كلاه نگاه كنید؛ ساده، شیك، زیبا و در عین حال خاص است، دیگر چه می خواهید؟ تمام گزینه هایی كه اقایان خوش سلیقه دنبال ان هستند را یكجا دارد. برای خرید این كلاه سری به فروشگاه بوسینی بزنید و با 80 هزار تومان این کلاه زیبا را بخرید وشیک شوید.

بازگشت ونس ها

مدل كفش های ونس در سال هایی كه شاید شما یادتان نمی اید، مرسوم بودند و حالا بعد از سال ها به بازار مد برگشته اند؛ كفش هایی كه امكان ست شدن ان با تیپ های اسپرت تا نیمه رسمی میسر است و در عین حال كفشی خنك، سبك و راحت برای اقایان محسوب می شود. این ونس ظریف و ساده را می توانید در فروشگاه زارابا حدود 250 هزار تومان پیدا كنید.

ساعت یادتان نرود

در هر شرایطی ساعت را فراموش نكنید. شاید ساعت تان زیاد به چشم نیاید اما شما باید همیشه دقت خودتان را در پوشیدن لباس كامل و اراسته نشان دهید و ساعت نقش كلیدی در این میان دارد. یك ساعت شیك مشكی، یكی از اجزای دایمی یك اقای اراسته و برازنده است. برای انتخاب این مدل می توانید در مركز خرید ونك با 400 هزار تومان شیک شوید.

هرچه تیره تر، بهتر

این هم یك نمونه بلوز نیمه رسمی؛ بلوزی پركاربرد كه می توانید با شلوار جین یا كتان استفاده كنید. برای این مدل بلوزها كه یقه سفید مجزا دارد، از شال یا دستمال گردن استفاده نكنید؛ چون هم ست لباس شما شلوغ می شود و هم زیبایی لباس تان را می پوشاند. برای خرید این مدل بلوز می توانید به یكی از نمایندگی های زارا سر بزنید.حدود قیمت این بلوز 150هزار تومان است.

اكسسوری را فراموش نكنید

اقایان خوش سلیقه كه حواس شان به همه چیز است برای این مجموعه هماهنگ، دستبندی مشكی را حتما در سبد خرید خود و در كنار این لباس ها قرار می دهند. این دستبند شیك لویی ویتون می تواند به شیك تر شدن ست شما كمك كند و البته برندبازی تان را نشان دهد. برای خرید این دستبند سری به فروشگاه لویی ویتون در خیابان فرشته بزنید.البته قیمت این دستبند 500 هزار تومان است

متفاوت تر از همیشه

چنین ستی را می توانید با كفش های كالج یا كفش های نیمه اسپرت مردانه بپوشید اما برای متفاوت و خاص كردن ست تان بهتراست سری به كمد كفش های تابستانی بزنید و یك كفش اسپرت انتخاب كنید. كفش ابی و سفید هر دو برای كامل كردن این ست مناسب هستند و هر چه اسپرت تر باشد، بهتر است. در انتخاب این كفش میتوانید سراغ برند زارا بروید. زارا این کفش را حدود 250 هزار تومان عرضه کرده است.

از جادوی ساعت غافل نشوید

می خواهید در عرض چند دقیقه ظاهری زیبا و جذاب پیدا كنید؟ انتخاب ساعتی كه قاب صفحه ان طلایی و بندش سرمه ای باشد، به روز بودن شما را نشان می دهد. در این تركیب اتفاق اصلی وقتی رخ می دهد كه شما برای ساعت انتخابی تان به رنگ سرمه ای و طلایی فكر كنید. حدود قیمت این ساعت 500هزار تومان است.


اگر می خواهید تك باشید

اگر می خواهید در این ست خود از عینك افتابی استفاده كنید، بهتر است سراغ این نمونه عینك بروید. این عینك با شیشه گرد و ابی بخشی از مد امسال است كه طرفداران مد خاص از ان استقبال می كنند. عینك های گرد با شیشه های رنگی را در اغلب فروشگاه ها می بینید و به راحتی می توانید صاحب یكی از این نمونه ها شوید. برای اینكه دست تان باز باشد، به خیابان فلسطین مراجعه كنید و این عینک را با قیمت حدود 400 هزار تومان بخرید.

كتان، بهترین انتخاب تابستانی

برای خرید شلواری كه به شما حق انتخاب بدهد و بتوانید با مدل های مختلف پیراهن مردانه ست كنید، سراغ این شلوار كتان با رنگ ابی بروید. اگر اضافه وزن ندارید و از اندام متناسبی برخوردار هستید، شلوارهای فیت انتخاب خوبی برای شما هستند ولی اگر چنین ویژگی ندارید، بهتر است سراغ شلوارهایی با برش ازادتر و كلاسیك بروید. برای انتخاب این مدل می توانید به تمامی فروشگاه های مردانه مراجعه كنید؛ چون مد این روزها هستند و قیمتی در حدود 170 هزار تومان دارند.

ابهت كت ها

در كنار این لباس های هماهنگ و زیبا، می توانید دنبال كتی اسپرت باشید كه هم رسمی باشد و هم اسپرت. طرح سنگین و شیك این كت، وقار شما اقای خوش پوش را چندین برابر می كند. این كت را می توانید با شلوارجین هم بپوشید. این كت اسپرت- كلاسیك، همراه چهار فصل شما خواهد بود. برای انتخاب این مدل كت می توانید به مركز خرید اندیشه مراجعه كنید.برای خرید این کت باید حدود 300 هزار تومان بپردازید.

قابل تقدیرها

تیشرت های 3دگمه انتخاب خوبی برای روزهای تابستان هستند؛ وقتی نمی خواهید به اندازه یك تیشرت اسپرت بپوشید و به اندازه یك پیراهن مردانه، رسمی. برای انتخابی كه حد وسط را نگه دارد، به یك تیشرت 3 دگمه احتیاج دارید. برای تابستانی شدن انتخاب تان سراغ رنگ های شاد این تیشرت ها بروید كه اغلب برندها تولید می كنند. تیشرت های سه دکمه حدود قیمتی 90 هزار تومان دارند.


برچسب ها :