امروز : یکشنبه, 03 تیر 1397
 انتخاب رنگ مناسب برای دفتر کار خانگی
3/50 امتیاز از 1 رای
 دکوراسیون  |     |   145

اگر دوست دارید دفتر کاری شما، مکانی دنج و ارامش بخش باشد، از ابی به عنوان رنگ اصلی استفاده کنید. ابی، رنگ اقیانوس و اسمان است. دو فضایی که حتی با تفکر به انها، ما انسان ها ناخود اگاه به ارامش عمیق فرو می رویم. این رنگ باعث ارامش خاطر شما و در نتیجه تمرکز بیشتر بر موارد کاری خواهد شد.

سبز نیز رنگی مناسب برای تزیین دفتر کاری افرادی است که به دنبال محیطی سرزنده و در عین حال ارام هستند. سبز، رنگ طبیعت بوده و می تواند استرس را از شما دور کند.

قرمز و نارنجی نیز از رنگ های تیره هستند. قرمز، رنگ تند و نارنجی بیانگر افزایش اشتیاق است. با ترکیب این دو رنگ، شما می توانید محیط کاری بسیار انرژی بخش و پویا خلق کنید.

بنفش نیز از جمله رنگ های زیباست اما تاثیرات ان از فردی به فرد دیگر، متفاوت است. سایه های کم رنگ بنفش باعث ارامش اعصاب شده و بنفش پررنگ، نماد وفاداری و عشق است.

اگر در پی ایجاد دفتر کاری بسیار روشن و بزرگ هستید، پیشنهاد می کنیم رنگ زرد را انتخاب کنید. رنگی تقریبا جذاب و ساده. با این رنگ می توانید دکوری روشن خلق کرده و نمایی چشم نواز در دفتر کاری خود به وجود بیاورید.

برای شما که طالب دفتر کاری بسیار خنثی با رنگ های طبیعی هستید، هیچ رنگی بهتر از قهوه ای نیست. توناژهای قهوه ای کم رنگ و طوسی، در ترکیب با یکدیگر نمایی ارام خلق می کنند. سایه های تیره تر این دو رنگ نیز می توانند باعث گرمی و صمیمیت فضا شوند. البته انتخاب رنگ دکور مناسب دفتر کاری در خانه، تا حدودی بستگی به علایق شخصی خود شما دارد. بهتر است این پیشنهادات رنگی را در مورد میز و صندلی با رنگ دیوارها و یا حتی چراغ رو میزی خود در نظر بگیرید.

مترجم: نازنین محمدی


برچسب ها :