امروز : چهارشنبه, 24 مرداد 1397
 انقلاب در سیستم پارک خودکار
3/50 امتیاز از 1 رای
 خواندنی ها  |     |   161

 انقلاب در سیستم پارک خودکار

 انقلاب در سیستم پارک خودکار

در این فناوری همه چیز وابسته به زیرساخت های هوشمند در سیستم پارک خودرو است و واحد کنترل خودروی بوش و سنسورهای نصب شده بر روی نسل جدید مرسدس بنز این کار را امکان پذیر می کند. درست مثل فیلم مردان سیاه پوش که در ان مأمور «کی»با ساعت خود مرسدس بنزش را صدا می زد.
پروفسور توماس وبر توضیح می دهد که: «(مشتریان) همیشه در مرکز توجه ما قرار دارند و تمام کارهای ما برای انهاست. در اینده، ماشین ها به سمت انها خواهند رفت. با همکاری شرکایمان، بوش و car2go، درحال توسعه زیرساخت ها و ازمون راهکارها برای طراحی یک سرویس پارک کاملاً خودکار هستیم و این برای ما گام دیگری در راه رانندگی خودکار و یا در این مورد به عنوان پارک مستقل، خواهد بود.
به گفته دکتر درک هویزل عضو هییت مدیره بوش، پارک خودکار کاملاً اماده تولید انبوه است، پیش از رانندگی کاملاً خودکار.
درواقع تعداد زیادی سنسور، زیرساخت لازم برای پارک خودکار فراهم کرده است و این به هیچ وجه به معنی رسیدن به سیستم پیچیده رانندگی کاملاً مستقل خودکار نیست.

 انقلاب در سیستم پارک خودکار

روش کار سیستم هوشمند پارک ماشین به این شکل است که پس از انطباق وسیله نقلیه، شروع به هدایت ان به فضای پارک اختصاص داده شده می کند. در حال حاضر زیرساخت های لازم برای انجام این کار توسط بوش توسعه یافته است و شامل سنسور اشغال جای پارک، دوربین و همچنین تکنولوژی های ارتباطی می شود. علاوه بر این، بوش ساخت واحد ارتباطات داخلی وسیله نقلیه را هم بر عهده دارد، که همچنین بخشی از فرایند کنترل سیستم پارک را تشکیل می دهند.


برچسب ها :