امروز : ﺳﻪشنبه, 23 مرداد 1397
 مرد اهنی گلکسی s6 امد
4/50 امتیاز از 3 رای
 خواندنی ها  |     |   223

 مرد اهنی گلکسی s6 امد

البته قیمت واقعی این گوشی در بازارهای مختلف بین 700 تا هزار دلار امریکا اعلام شده است.

 مرد اهنی گلکسی s6 امد

پنل جلو و پشت نسخه ی مرد اهنی گوشی گلکسی S6 اج، به رنگ قرمز بوده و فریم فلزی ان نیز طلایی است. این گوشی هوشمند از تم های مختلف Avengets بصورت پیش فرض بهره خواهد برد و کاربران می توانند گزینه مورد نظر خود را انتخاب کنند.
شرکت سامسونگ پیش بینی کرده که با افزایش محبوبیت این گوشی، تعداد فروش ان را در کشور چین به ۱۶ میلیون نسخه خواهند رساند. پیش از این انتظار می رفت یک هزار نسخه از این گوشی برای فروش در دسترس باشد اما این تعداد تنها برای کشور کره محدود بود که حال پیش بینی می شود علاوه بر کره و چین در تمامی بازارهای جهانی عرضه شود.

 مرد اهنی گلکسی s6 امد


هر کدام از گوشی های نسخه مرد اهنی دارای یک شماره سریال مجزا بوده و شماره سریال مربوط به چین ۶۶ است. قیمت به فروش رفته این گوشی بیش از حد انتظار بوده و در مقایسه با دیگر گوشی های هوشمند بسیار گران است. گوشی گلکسی S6 اج یکی از پرچمداران جدید سامسونگ است که سال جاری میلادی عرضه شد. این گوشی از مشخصاتی شبیه گلکسی S6 به همراه صفحه نمایش خمیده پشتیبانی می کند و علاوه بر این قابلیت های جدیدی در ان تعبیه شده است. طراحی و باتری بزرگ این گوشی نظر بسیاری از کاربران را جلب کرده و ان را به عنوان یکی از گزینه های مناسب برای خرید می دانند.
اگر تا به حال با گوشی گلکسی S6 اج کار کرده باشید، متوجه عملکرد سریع و روان ان می شوید، نسخه سیستم عامل این گوشی بروز بوده و می توان از ان به عنوان یکی از بهترین گوشی های هوشمند سال نام برد. احتمالا بسیاری از هواداران کاراکترهای مارول، نسخه ی مرد اهنی گلکسی S6 اج را تهیه می کنند.


برچسب ها :