امروز : جمعه, 26 مرداد 1397
 پروژه مدیر طراحی سابق نوکیا برای موسیقی درمانی
4/50 امتیاز از 3 رای
 خواندنی ها  |     |   142

او می افزاید: «در حال ایجاد یک پلتفرم داده ای هستیم که خصوصیات موسیقی را به صورت زنده نقشه نگاری کند و امکان ارزیابی روانی ان را با استفاده از حسگرها و ابزارهای مختلف فراهم کند.»
او در اولین قدم در سمت مدیرعامل این پروژه پیشرو سایتی را راه اندازی کرده است تا مردم را در جریان جدیدترین پیشرفت های پروژه سینک بگذارد.

هدف نهایی این پروژه و تحقیق، تلاش و تثبیت درکی علمی تر از تاثیر موسیقی در بهبود مسایلی مانند شناخت و حالت روانی است و زمانی که امکان کدگذاری این بخش فراهم شود، باید بررسی کرد که این اطلاعات چطور می توانند به ایجاد روش های جدید موسیقی درمانی کمک کنند.

در حال حاضر بیشتر وقت کاری اهتیساری به یافتن و جذب افراد و تخصص های لازم برای انجام این پروژه می گذرد. او در این مسیر به دانشمندان و موسیقی دانان برای انجام تحقیقات، سازندگان ابزار برای تولید حسگرها و رهگیری پاسخ های روانی افراد نیاز دارد و از سوی دیگر نیاز به بیمارانی دارد که امادگی امتحان این روش ها را داشته باشند.
این پروژه برنامه ای اینده گرایانه و جدید است و اهتیساری به عنوان یک مدیر برجسته و نیز یک موسیقی دان می تواند بهترین گزینه برای پیشبرد این پروژه باشد.

مترجم: علی جعفری


برچسب ها :