امروز : جمعه, 26 مرداد 1397
 کارکردهای اپلیکیشن مزدا برای خودروی شما
4/50 امتیاز از 3 رای
 خواندنی ها  |     |   239

کارکردهای اپلیکیشن مزدا برای خودروی شما!

کارکردهای اپلیکیشن مزدا برای خودروی شما!

البته اگر واقع بین باشیم، این ایده که بتوان از طریق یک نرم افزار و از راه دور به کنترل برخی از قابلیت ها و قسمت های خودرو پرداخت، اصلاً ایده ی جدید و نواورانه ای نیست؛ اما نباید جانب انصاف را کنار بگذاریم و بی شک مزدا با طراحی یک نرم افزار جمع وجور و کارامد، این قابلیت ها را به خوبی در یک جا جمع کرده تا براحتی بتوان از تک تک انها استفاده کرد؛ اولین بودن هیچ گاه مهم نبوده و نیست، مهم کمک به پیشرفت یک فناوری و سهیم بودن در ان است که مزدا تا به امروز در این امر به خوبی عمل کرده است.

کارکردهای اپلیکیشن مزدا برای خودروی شما!

تا به اینجا از روند رشد فناوری و نکات مثبت ان گفتیم، اما بد نیست بدانید که این سرویس مزدا اصلاً ارزان نیست و هزینه اماده سازی خودرو (فعلاً فقط نسخه سال ۲۰۱۶ Mazda CX-5 و Mazda6) و نصب نرم افزار (با اشتراک ۱ ساله) معادل ۵۰۰ دلار است! تریشا کوازادا، مدیر بخش لوازم جانبی، فروش و بازاریابی مزدای امریکا می گوید: Mazda Mobile Start فراتر از یک نرم افزار و کاربردهایش است! این یک ارامش ذهنی است…
500 دلار برای شروع می پردازید و هر سال هم ۶۵ دلار برای تمدید اشتراک تان باید پرداخت کنید، خب ایا واقعاً این نرم افزار ارزش این قیمت ها را دارد؟ در نظر داشته باشید که اگر خودروی تان را سال بعد عوض کنید، باز هم باید ۵۰۰ دلار بپردازید! تریشا کوازادا که معتقد است این نرم افزار برای شما ارامش ذهنی به ارمغان می اورد و فراتر از یک نرم افزار گوشی های هوشمند است! قبول دارم، صحبت هایش کاملاً گنگ به نظر می رسد و اجازه بدهید از اینجا به بعد را ما به جای او برای تان توضیح دهیم.

کارکردهای اپلیکیشن مزدا برای خودروی شما!

اول از همه، اینکه می توانید موتور ماشین را روشن کنید، پس از ان خودرو با توجه به تنظیمات ثبت شده قبلی، اقدام به سرد و یا گرم کردن محیط داخل ماشین و البته شیشه ها می کند تا هنگامی که وارد خودرو می شوید لازم نباشد که برای یک یا دو دقیقه، بخاری و یا کولر را روشن کنید تا دمای ماشین مطابق میل تان تنظیم شود!

کارکردهای اپلیکیشن مزدا برای خودروی شما!

از اینجا به بعد جالب تر هم می شود؛ از دیگر قابلیت های این نرم افزار می توان به کنترل قفل بودن درها و صندوق عقب و دزدگیر (!) اشاره کرد. حال اینکه در چنین خودروهایی واقعاً چقدر دزدگیر کارامد خواهد بود با خودتان! در ضمن، امکانی به نام یافت خودرو نیز در این نرم افزار تعبیه شده است که با کمک ان می توانید با استفاده از GPS از روی نقشه، مکان خودروی تان را پیدا کنید!

کارکردهای اپلیکیشن مزدا برای خودروی شما!

هرچند قیمت این سرویس اصلاً با امکاناتش هم خوانی ندارد، اما فراموش نکنید که هنوز در اوایل این تکنولوژی هستیم و همواره در چنین مقطعی، نه قیمت ها خوش ایند است و نه امکانات! ما که امیدواریم با سرمایه گذاری های مزدا و دیگر کمپانی ها، روز به روز تکنولوژی پیشرفت کند تا در اخر زندگی ما راحت تر و لذت بخش تر شود!


برچسب ها :