امروز : جمعه, 26 مرداد 1397
 این گوشی ها در گینس ثبت شدند
4/00 امتیاز از 2 رای
 خواندنی ها  |     |   173

 این گوشی ها در گینس ثبت شدند


- ثبت بیشترین سلفی دنیا با دستگاه ال جی LG G4

 این گوشی ها در گینس ثبت شدند

به نوشته وب سایتTopInEarth ، شرکت ال جی در مکزیکو سیتی صف 2500 نفری را تشکیل داد، درحالی که تنها یک دستگاه اسمارت فون LG G4 برای این پروژه در نظر گرفته شده بود.این گوشی توانست در طول دو ساعت، 746 عکس سلفی مختلف را ثبت کند. یعنی G4 بطور میانگین در هر ده ثانیه یک عکس گرفت و توانست رکورد 531 سلفی دستگاه های Galaxy A3 & A5 سامسونگ را در هم بشکند. تمامی این عکس ها بدون نیاز به شارژ دوباره یا تعویض باتری صورت گرفته که واقعا شگفت اور است. این شرکت مدعی شده که دستگاه پرچمدارش هنوز شارژ کافی برای عکسبرداری را داشته، اما افراد موجود در صف به اتمام رسیده بودند.


-Gionee Elife S5/1 نازک ترین اسمارت فون جهان

 این گوشی ها در گینس ثبت شدند

شرکت چینی Gionee همواره کارهای عجیب و غریبی در ساخت دستگاه اسمارت فون های خود کرده، مثلا دستگاه Gionee Elife S5/1 با ضخامت بدنه 5/1 میلیمتر تولید شده، و باتری به گنجایش 6020mAh را درون دستگاه Marathon M5 تعبیه کرده است. Elife S5/1 در سپتامبر 2014 منتشر شد و به عنوان نازک ترین گوشی در کتاب گینس ثبت شد.


- Oppo R5 جای Gionee Elife S5/1 را گرفت

 این گوشی ها در گینس ثبت شدند


Oppo R5 با ضخامت بدنه 4/85mm پس از یک ماه توانست جایگاه Gionee Elife S5/1 را در کتاب گینس تصاحب کند. گرچه این دستگاه تنها به عنوان یک گوشی فوق باریک می تواند بهترین گزینه باشد، اما این ضخامت کم معایبی را برای گوشی به همراه داشته است. برای مثال می توانیم به باتری ضعیف، کیفیت صدای پایین و حافظه غیرقابل ارتقا ان اشاره کنیم.


- HTC One ؛رکورد دار بزرگترین موزاییک از اسمارت فون ها

 این گوشی ها در گینس ثبت شدند

گرچه شرکت تایوانی HTC اکنون با مشکلاتی روبرو شده و فروش کمی دارد، اما نسل اول HTC One رکورد جالبی را به نام خود ثبت کرده است. این شرکت یک موزاییک بزرگ از 400 اسمارت فون HTC One را ساخته که در انها تصاویری هماهنگ بطور همزمان پخش می شدند.


- LG Optimus 2X، به عنوان اولین گوشی دو هسته ای

 این گوشی ها در گینس ثبت شدند

در عصر گوشی های هشت هسته ای و حتی در اینده ای نه چندان دور ده هسته ای، یافتن نام یک گوشی دو هسته ای در کتاب گینس خنده دار است، اما این دستگاه اسمارت فون دو هسته ای در سال 2011 به عنوان یک شاهکار هنری شناخته شد.


برچسب ها :