امروز : جمعه, 26 مرداد 1397
 امن ترین ایودی همه زمان ها در فرانکفورت
3/50 امتیاز از 1 رای
 خواندنی ها  |     |   165

درواقع این مهم حاصل شراکت و همکاری تأسیسات نِکارسولم (Neckarsulm) با یک کارخانه فوق سری دیگر است. از ویژگی های استاندارد ان می توان موارد زیر را شمرد: استفاده از مواد به شدت مقاوم مثل ارامید (Aramide)، الیاژهای اختصاصی الومینیوم و زرهی از فولادِ حرارت دیده که علاوه بر وزن کم توانایی محافظت بیشتری نسبت به قبل ایجاد می کند.

به نوشته پدال، جعبه ارتباطی زرهی داخل صندوق عقب به همراه یک دستگاه مخابره برای ارتباط با بیرون. شیشه هایی با لعاب جدید و محکم تر برای هماهنگی کامل با بدنه و بازکننده انتخابی درب ها. سامانه های خروج اضطراری، خاموش کننده اتش و ذخیره هوای تازه برای مواقع حساس هم به صورت سفارشی در دسترس خواهند بود.

ایودی مدعی است این نسخه A8 تنها سدان لوکس با سامانه چهارچرخ متحرک (AWD) است که مستقیم از طرف کارخانه سازنده به عنوان یک خودروی امنیتی عرضه می شود؛ همچنین ازنظر توان حمل (payload) با سقف 600/1 کیلوگرم در رتبه نخستِ این کلاس قرار می گیرد.
برای قوای فنی هم دو قلب بنزینی قابل سفارش است: یکی 4 لیتری 8 سیلندر TFSI با حداکثر توان 429 اسب بخار و دیگری 6 لیتری W12 با حداکثر توان 495 اسب بخار. هردو این ها هم می توانند A8 L زره پوش را به حداکثر سرعت 210 کیلومتر بر ساعت برسانند.

قرار است رونمایی ان چند روز دیگر در فرانکفورت انجام شود. از هم اکنون امکان ثبت سفارش وجود دارد و برنامه ریزی ها برای شروعِ تحویل به مشتریان برای اپریل 2016 انجام شده است.


برچسب ها :