امروز : چهارشنبه, 24 مرداد 1397
 رونمایی از کادیلاک XT5 جدید در دوبی
4/00 امتیاز از 2 رای
 خواندنی ها  |     |   173

این مدل که درواقع جایگزین مدل SRX است، قبل از اولین حضور خود در امریکای شمالی ابتدا در نمایشگاه خودروی خاورمیانه در معرض دید عموم قرار خواهد گرفت. گفته می شود یک ماه پس از نمایشگاه خودروی دوبی، XT5 کادیلاک در نمایشگاه خودروی لوس انجلس نیز حضور می یابد.

پدال نوشت: این خودروساز امریکایی گفته است که طی روزهای اینده جزییات و تصاویر بیشتری از XT5 2017 منتشر خواهد کرد. مدل SRX فعلی که در سال 2009 معرفی شد به دلیل این که پرفروش ترین مدل کادیلاک در دنیا محسوب می شود یک خودروی فوق العاده مهم برای کادیلاک به حساب می اید.

این موضوع اهمیت XT5 را دوچندان می کند. کادیلاک انتظارات زیادی از این مدل جدید دارد، طی بیانیه ای که چندی پیش توسط این کمپانی منتشر شد، کادیلاک در مورد اکستی 5 این گونه توضیح می دهد: «مدل XT5 سنگ بنای مجموعه ای از کراس اوورها خواهد بود که در سال های اتی با نام XT عرضه خواهند شد.»

کادیلاک اکستی 5 یک مدل کاملاً جدید بوده و گفته می شود که با دو معماری تمام چرخ متحرک و دیفرانسیل جلوی جنرال موتورز با نام C1XX عرضه خواهد شد. قدرت موردنیاز خودرو به احتمال زیاد از یک موتور بهینه شدهٔ شش سیلندر 3.6 لیتری بنزینی تأمین خواهد شد. به نظر می رسد مدل هیبریدی این مدل نیز در اینده ای نزدیک وارد بازار شود.


برچسب ها :