امروز : چهارشنبه, 24 مرداد 1397
 بورگواردBX7؛ بازگشت المانی پیر
3/50 امتیاز از 1 رای
 خواندنی ها  |     |   261

به نوشته پدال، بورگوارد امروز با ان شرکتی که در ۱۹۶۱ ورشکسته شد سال ها تفاوت دارد؛ همان شرکتی که در ی بزرگترین خودروسازی المان به شمار می رفت. کارل اف دبلیو بورگوارد با دست خود این کمپانی را بنا نهاد و اکنون در نبود او نوه اش، کریستین بورگوارد فرمان شرکت را به دست گرفته است. کریستین سخت تلاش می کند تا با کمک فوتون، غول صنعتی چینی، شرکت پدربزرگش را به اوج برساند.

طبق اخباری که وب سایت هلندی Autovisie منتشر کرده، BX7 جوان نیرویش را مدیون موتور دو لیتری چهار سیلندری است که توربوشارژ نیز همراهی اش می کند و ۲۲۰ اسب بخار از لابه لای جعبه دنده ۷ سرعته می تازند تا به چرخ های این خودرو برسند. از دیگر خبرها این طور برمی اید که نسخه ای هیبریدی هم در کار خواهد بود، مدلی که ۳۹۵ اسب بخار نیرو خواهد داشت و فقط با تکیه بر باتری هایش تا ۳۴ مایل برد دارد.

BX7 با حدود ۴/۷ متر طول تا هفت صندلی را در پیکره اش جای می دهد، پس به گزینه ای ایده ال برای خانواده های پرجمعیت بدل خواهد شد. به علاوه پیرمرد المانی با تکنولوژی غریبه نیست؛ صفحه نمایشی بزرگ برای سیستم سرگرمی، وای-فای، سیستم مانیتورینگ ۳۶۰ درجه اطراف خودرو و کمک راننده الکترونیکی از تجهیزات ان به شمار می روند.


در اوایل کار، بورگوارد بازار چین و دیگر کشورهای درحال توسعه را هدف قرار خواهد داد اما مطمیناً برای گسترش نام خود به همین ها اکتفا نخواهد کرد. با این همه به این زودی ها پای این کمپانی به ایالات متحده باز نخواهد شد.


برچسب ها :