امروز : چهارشنبه, 24 مرداد 1397
 جراحی فیات 500 برای نمایشگاه فرانکفورت
4/00 امتیاز از 2 رای
 خواندنی ها  |     |   138

کمپانی فیات ایتالیا در نمایشگاه فرانکفورت 2015 با ارایه نسخه فیس لیفت مدل 500 نشان داد حساب ویژه ای روی این مدل باز کرده و قصد ندارد به سادگی بازار خوب خود در این بخش را از دست بدهد. البته در ظاهر امر این مدل تغییری ان چنانی نداشته و با دقت در جزییات است که می توان تفاوت های فیات 500 مدل 2015 را نسبت به مدل پیشین درک و لمس کرد.

وقتی به امار فروش فیات 500 و هواخواهان میلیونی ان در طول یک دهه گذشته نگاهی می اندازیم با خود می گوییم چرا این طرح دوست داشتنی که هنوز هم خوب می فروشد را باید تغییر داد.

پدال نوشت: البته این عدم تغییر به معنی بی توجهی فیات به نیازهای روز نیست و این خودروساز یک کار عالی انجام داده است و ان تغییراتی گسترده در بخش های فنی و طراحی فیات در بیش از 1800 قطعه است که به یک عمل جراحی هوشمندانه و بدون درد شباهت دارد؛ عملی که در زیر پوسته تخم مرغی فیات 500 پنهان شده است. فیات با این کار در عین افزایش کیفیت و به روزرسانی مدل 500 چهره جذاب این مدل را حفظ کرده است و این یک برگ برنده برای خودروساز ایتالیایی است.

خودروی 500 فیس لیفت تغییراتی در داخل کابین به خود دیده است، از جمله تغییر مانیتور کنسول مرکزی و افزودن یک صفحه سرگرمی به بخش میانی و بالایی اتاق که سرنشینان صندلی عقب را به خود مشغول دارد. داخل کابین هم با مواد بهتری ساخته و پرداخته شده و به مدد بازطراحی اتاق، فضای کابین دل نشین تر از گذشته است.


برچسب ها :