امروز : ﺳﻪشنبه, 23 مرداد 1397
 ون سفارشی مرسدس بنز امد
4/00 امتیاز از 2 رای
 خواندنی ها  |     |   217

 ون سفارشی مرسدس بنز امد

این ون های متوسط اغاز تولید ون های تجاری جدید توسط مرسدس را نشان می دهند که پاییز سال اینده در ایالات متحده و کانادا به فروش خواهند رسید.

به گزارش مجله ماشین، مدل اصلی این ون ها که در امریکای شمالی با نام Metris به فروش می رسد در دیگر بازارهای جهانی نام Vito را حفظ خواهد کرد. این خودروساز المانی با هدف افزایش تقاضا برای این مدل جدید نسخه هایی متفاوت از ان را در سمای امسال به نمایش دراورده است.

نسخه ون متریس پارتی DJ ساخته RENNtech برای DJها طراحی سفارشی شده و دارای پلتفرمی متحرک است که می توانند ادوات موسیقی خود را روی ان نصب کنند. این خودرو دارای رینگ هایی بسیار بزرگ است.

 ون سفارشی مرسدس بنز امد

 ون سفارشی مرسدس بنز امد

نسخه ون متریس Luxury ساخت HQ Custom Design به عنوان مدلی نهایی طراحی شده است و صرفا بر لوکس بودن ان تمرکز شده است. این خودرو بهترین تجهیزات صوتی تصویری موجود در بازار به همراه موادی پرمیوم را برای سرنشینان فراهم می اورد. با توجه به تصویر منتشر شده از این خودرو، این مدل شبیه به می باخی با ارتفاع سواری زیاد به نظر می رسد.

 ون سفارشی مرسدس بنز امد

 ون سفارشی مرسدس بنز امد

Fire Chief کانسپت تراک ساخت RADO ارزشی واقعی دارد. این خودرو به عنوان یک مدل فرماندهی متحرک برای سازمان های مختلف دولتی طراحی شده است. این نمونه مخصوص یک مرکز ارتباطات متحرک است که اماده استفاده در هر نوع بلایای طبیعی یا حمله بالقوه خواهد بود.

 ون سفارشی مرسدس بنز امد

Mobile Golf Pro Shop ساخت Garmin به یک شبیه ساز گلف و دیگر تجهیزات عملکرد بالا شامل یک سیستم سرگرمی برای استفاده شخصی و تجاری مجهز شده است. هم چنین این خودرو می تواند با مرکز عملکرد متحرک خود به پیشرفت بازیکنان کمک کند.

 ون سفارشی مرسدس بنز امد


برچسب ها :