امروز : ﺳﻪشنبه, 26 تیر 1397
 زیبایی و جراحی پلاستیک با جواهرات
4/50 امتیاز از 3 رای
 جواهرات  |     |   121


این مجموعه جواهرات روی صورت تمرکز دارد و دلیل ان اهمیت بیشتر افراد به اعضای صورت است. اکیکو می گوید:«ما سعی می کنیم که بهتر به نظر برسیم و یا با استفاده از ارایش، جراحی زیبایی و دستکاری عکس شخص دیگری شویم، من می خواستم که این گرایش را با جواهرات نشان دهم و جواهرات را به جای ارایش و هویت جدید در نظر گرفتم».
در این مجموعه از طلا، برنج، کریستال های سوارووسکی و چرم گیاهی استفاده شده است. این جواهرات چهره فرد را با پوشاندن بینی، چشم یا گوش، استفاده از کریستال های درخشان و چرم نقشدار بهطور کامل تغییر می دهد. مجموعه «پوستی دیگر» از دو بخش تشکیل شده است، یک بخش ان با الهام از ارایش و بخش دیگر پوشیدن هویت دیگری است.


در بخش هویتی از مجموعه چرمی استفاده می شود که شخص ان را با اجزای صورت خود ترکیب می کند و تصویری که در اینه می بیند هویتی جدید و کاملا متفاوت دارد.
در بخش ارایشی از سنگ های قیمتی بهره گرفته شده است و مانند دلقک رنگ شده ای است که به صورت فرضی بر چهره فرد اویزان است. با این کار طراح نشان می دهد که چگونه رنگ و درخشندگی می تواند بخش هایی از صورت را برجسته تر از دیگر بخش ها نشان دهد.
مجموعه «پوستی دیگر» قواعد زیبایی را به چالش می کشد و این پرسش را مطرح می کند که برای زیبا شدن تا کجا حاضریم پیش برویم. الهام از عینک های بدون دسته یا پنسی قرن نوزدهمی از بخش های جذاب این جواهرات نامتعارف است و دیدن از نگاه دیگری و یک لنز جدید را به چالش می کشد.
قیمت این جواهرات عجیب 200 تا 600 پوند است که البته برای به تفکر وا داشتن فرد بهای ناچیزی است.

مترجم : هومن باوریان


برچسب ها :