امروز : یکشنبه, 31 تیر 1397
 دفترکار خانگی؛ سفید و روشن
4/00 امتیاز از 2 رای
 دکوراسیون  |     |   156

یک دلیل دیگر برای اثبات این موضوع که رنگ سفید ایده ای عالی برای اداره است، این است که این رنگ بیان کننده ویژگی های شخصیتی شماست. بسته به نوع شخصیت خود، با حفظ این تک رنگی و رنگ خنثی، می توانید تمام مبلمان و صندلی ها، وسیله های کوچک و بزرگ هنری را بدون استفاده از تمام رنگ ها و تم ها در اتاق تان به رنگ سفید در اورید.

اگر چه اتاق شما کاملا سفید می شود اما بسیار ارامش بخش خواهد بود. دیوارها و وسایل اصلی را بگذارید سفید بمانند. اما می توانید برای وسایل دیگر از رنگ های دیگر نیز استفاده کنید. ابی کم رنگ، صورتی روشن و یا طوسی برای محیط کار بسیار مناسب بوده و همچنین فضایی ارام نیز ایجاد می کند. فقط مراقب باشید که اتاق را از رنگ های مختلف پر نکنید، که این کار اتاق شما را از تک رنگی دور کرده و دیگر انقدرها هم ارام نخواهد بود.

اگر تمام دیوارهای شما سفید بود، می توانید از سایه روشن یا بافت های مدل دار روی انها استفاده کنید. تابلوهای نقاشی و عکس، قفسه یا طبقه های دیواری، یا هر چیزی که مطابق با سلیقه شما باشد به پر کردن این فضای خالی کمک خواهد کرد. شما با استفاده از این رنگ باعث شکل گیری این تصور شده اید که اتاق بزرگتر است، اما نباید همه چیز را کسل کننده کنید. از وسایل تزیینی مختلفی استفاده کنید تا سلیقه شما در این اتاق به چشم بیاید.

حواس تان باشد که نور وارد اتاق شود. برای روشن تر، زیباتر، و بزرگتر جلوه دادن اداره خود، باید در ان پنجره ای باشد. پنجره اتاق را با هیچ وسیله ای نپوشانید و حتی از چراغ های مختلف در اتاق تان استفاده کنید. این کار باعث می شود اتاق شما جلوه بهتری داشته و از زیادی سفید و کسل کننده شدن اتاق جلوگیری می کند.

مترجم: نازنین محمدی


برچسب ها :