امروز : جمعه, 29 تیر 1397
 غذای تان را در این 10 رستوران عجیب بخورید
4/00 امتیاز از 2 رای
 گردشگری  |     |   239

رستوران سیرک - لندن

رستوران سیرک جایی زیبا در کوونت گاردن لندن است. این رستوران منوی غذای شگفت انگیزی دارد و جایی است که بدون شک غذا و نوشیدنی مورد علاقه تان را پیدا خواهید کرد.
از لحظه ورود به رستوران، به دنیایی پرزرق و برق قدم خواهید گذاشت که کمی هم سوریالیستی است. بهترین قسمت ماجرا سورپرایزی است که شب ها منتظر شماست. دلیلی وجود د ارد که اسم این رستوران سیرک است. وقتی شب فرا می رسد نمایش هم شروع می شود. در طول شب شما با نمایش سیرک و شعبده هایشان سرگرم خواهید شد.

رستوران برفی- فنلاند، شهر کمی

اگر برنامه ریخته اید که به فنلاند بروید، حتما این رستوران را ببینید. این رستوران در قصر یخی لومیلینا، واقع در شهر کمی فنلاند است. به طرز پیچیده ای از برف درست شده و شما خوردن شام در هوای 5- درجه را تجربه خواهید کرد. حتی میزها و صندلی ها هم از یخ درست شده اند. چیز جالب دیگری که وجود دارد این است که این رستوران هر سال بازسازی می شود و ظاهرش هم تغییر می کند. خیلی ها هستند که دوست دارند به انجا بروند و در دمالی منفی 5 درجه شام میل کنند. پس قبل از رفتن میز رزرو کنید.

رستوران درختی سونواکری- بانکوک

اگر از ارتفاع نمی ترسید و دل تان کمی ادرنالین می خواهد به اینجا بروید. شام تان را در محیطی سازگار با طبیعت و در میان درختان و در کنار ابشار قدیمی میل کنید. از اینکه سفارش تان چقدر سریع اماده می شود تعجب خواهید کرد. گارسن شخصی اکروبات باز رستوران، غذای تان را با طناب زیپ لاین برای تان می اورد.

کافی شاپ گیگر-سوییس

یک کافی شاپ عجیب که در سوییس است و طراحی داخلی خیلی جالبی دارد. دیوارها ،سقف، صندلی ها و همه چیز در انجا با تم فیلم های ادم فضایی طراحی شده است. پس اگر به فیلم یا سبک عجیب و غریب علاقه دارید، شاید بخواهید از این رستوران دیدن کنید.

رستوران ابشاری لاباسیان- فیلیپین

اینجا رستورانی است که مردم از خیس شدن نمی هراسند. میزها دقیقا کنار ابشار قرار دارند و به شما تضمین یک وعده سرحال کننده می دهند.این رستوران فقط برای صرف نهار باز است، پس موقع برنامه ریزی این را به خاطر داشته باشید. خودتان را برای خیس شدن کنار ابشار و گذاشتن پای تان در اب اماده کنید. کفشی بپوشید که خیلی برای تان مهم نباشد و شاید بهتر باشد که پا برهنه به انجا بروید.

رستوران کایابوکیا- شمال توکیو، ژاپن

ژاپن پر از شگفتی است،اما این یکی خاص تر است. در نگاه اول این رستوران یک خانه استیک به سبک سنتی ژاپن است. اما جالب قضیه اینجاست که غذاها و نوشیدنی های تان توسط میمون ها برای تان اورده می شود. بله! صاحب این رستوران دو میمون خانگی دارد و انها به عنوان گارسن در انجا کار می کنند. به نظر می رسد که این میمون ها اموزش دیده باشند اما انها فقط از دیدن کار کردن مردم کارشان را یاد گرفته اند. اگر شما حیوانات باهوش را دوست دارید، این رستوران برای تان جالب خواهد بود.

رستوران فنونگ- ییچانگ،چین

وقتی صحبت از سفر به چین می شود ،همه به دیدن از دیوار چین فکر می کنند.بله، دیوار چین بدون شک مشهور ترین جاذبه جهانگردی چین است، اما رستورانی در انجاست که بسیار با هیجان است. رستوران فنونگ در دره هپی روی صخره ها قرار دارد. بیشتر میزها از صخره های طبیعی است و تعدادی از انها در محیط بیرون قرار دارد. کف زمین غذا خوری روبروی صخره است و صدها متر با زمین فاصله دارد. شما می توانید رودخانه زیر رستوران را هم ببینید. این رستوران بدون شک تجربه یک وعده غذای فراموش نشدنی خواهد بود، اما نه برای ترسوها!

کافی شاپ دانا درک زامبی دن- مینه پلیس،مینه سوتا

اینجا مکانی عالی برای دوست داران زامبی است! طرح داخلی اینجا از فیلم زامبی «شان او د دد» الهام گرفته شده است.مکانی تاریک اما دنج است که فیلم های زامبی را روی تلویزیون نشان می دهد. اولین فکری که با ورد به انجا به ذهن تان می رسد این است که الان زامبی ها می ایند. پس امن ترین جا برای رفتن همین کافی شاپ است.

دنس لا نویر- لندن،پاریس، نیویورک و سراسر جهان

این رستوران ها هر روزطرفداران بیشتری پیدا می کنند؛ شامی در تاریکی مطلق؟ جالب به نظر می اید، اما نگران نباشید! انها غذایی را که نمی توانید ببینید را مسموم نمی کنند. این رستوران ها 4 منوی سورپرایزی دارند و شما می توانید یکی را انتخاب کنید. پس غذایی را انتخاب کنید که بیشتر از همه ترجیح می دهید. چه گیاه خوار باشید و چه طرفدار غذاهای دریایی در این رستوران غذای مورد نظرتان هست. ایده اصلی این رستوران این است که اگاهی تان را نسبت به نابینایی افزایش دهد و مردم را نسبت به حس چشایی شان اگاه تر کند؛ جایی مناسب برای یک قرار کورکورانه!

کافه فاجعه- لورت د مار،اسپانیا

اگر دنبال جایی ارام و ساکت برای صرف غذای تان هستید، این مکان جای خوبی برای شما نیست! بیرون رستوران کاملا عادی به نظر می رسد و چیز خاصی ندارد، اما زمین اش تم ادم فضایی دارد. یک طبقه دیگر در زیر رستوران وجود دارد و همین که از اسانسوری که شما را به عمق زمین می برد، پیاده شوید،خواهید دید که چرا این رستوران خاص است.
از کارکنان و گارسن ها خواسته شده که کلاه ایمنی برسر بگذارند و غذایی که برای تان می اورند سنگین تر از چیزی است که باید باشد. سورپرایز این رستوران این است که شما در حین خوردن غذای تان یک زلزله را نیز تجربه خواهید کرد! خودتان را محکم نگه دارید و شانس بیاورید که نوشیدنی تان نریزد.

نسرین میرعربشاهی


برچسب ها :