امروز : جمعه, 29 تیر 1397
 6 رستوران عجیب دنیا
4/50 امتیاز از 3 رای
 گردشگری  |     |   280

رستوران یخی در فنلاند

دوست دارید برای همیشه جوان بمانید؟می توانید با صرف غذا در دمای زیر 27 درجه فارنهایت این حس را تجربه کنید. این درجه دما را فقط رستوران یخی واقع در یکی از مناطق تفریحی فنلاند دارد.

حتی کارد و چنگال های روی میزها را هم از اب متبلور ساخته اند. تماشای این مکان، سرگرمی جالبی ست، چرا که فقط در زمستان ها این رستوران برپا می شود و همه ساله اواخر ماه نوامبر، برف های این مکان را دوباره جمع می کنند تا رستوران را برپا کنند. اگر شما از طراحی این رستوران خوش تان امده، بهتر است زمستان به انجا سر بزنید. فقط لباس گرم یادتان نرود.

رستوران سانتاکروز در بولیوی

این رستوران جذاب متعلق به هتل گلاستاجیوسگ در قلب سانتاکروز است. همانطور که از نامش پیداست، رستورانی اسیایی است و غذاهای خوشمزه اسیایی در ان صرف می شود. اسیا با شش مقوله معروف است: نوار سوشی، قهوه اندونزی، میزهای تپانیاکی، باغ چین، باغ چای سبز و منطقه مدرن صرف غذا. این رستوران با ترکیب رسوم بولیویایی ،محیطی مناسب برای صرف یک شام ایجاد کرده است.

رستوران سیرکو در بانکوک تایلند

این رستوران که در ارتفاع 64 متری یک برج ساخته شده، بلندترین رستوران هوایی است؛ محلی مناسب برای صرف یک شام رمانتیک، یک شام به همراه دوستان و اعضای خانواده و حتی برقراری جلسات رسمی. نمای 270 درجه این شهر از این رستوران به زیبایی دیده می شود. این رستوران این روزها به سرعت در حال رزور است.

رستوران ماهیکامانو در توکیو

برخی از چیزها فقط با هم ست می شوند، درست مثل یک پیناکولادا( نوشیدنی سرد و شیرینی است که از رام، کِرِم نارگیل و اب اناناس تهیه می شود) و یک بانوج(تخت خوابی از پارچه که به سقف اویزان می کنند). در این رستوران ژاپنی، غذا ها را در داخل مانوج سِرو می کنند. منوی غذا نیز شامل غذاهای سالم و مغذی است. در اینجا یک نمایشگاه برای سازندگان مانوج ها وجود دارد و اگر شما به دنبال نمونه ای ویژه هستید، می توانید یکی از انها را خریداری کنید.

رستوران علی باربور در اوکوندا، کنیا

این رستوران کنیایی در دل یک غار طبیعی و در مجاورت خط ساحلی دیانی قرار دارد و نمای داخلی ان به جز میز، صندلی و روشنایی همگی طبیعی اند. منوی غذا شامل غذاهای مدیترانه ای و البته ماهی است. این رستوران عصرها باز می شود و هرچه هوا تاریک تر می شود، نمای ان نیز زیباتر می شود. خوب است بدانید لامپ های این رستوران در داخل حفره های طبیعی غار تعبیه شده اند. شما فکر می کنید این رستوران بسیار رمانتیک است؟ بهتر است کمی صبر کنید تا نمونه ای دیگری به شما معرفی کنیم.

رستوران گروتو پالاس در ایتالیا

در اینجا ما رستورانی جادویی برای صرف غذا به شما معرفی می کنیم. این رستوران در دل یک غار و لبه پرتگاه درست نزدیک اب های دریای ادریاتیک واقع شده است. غذاهای ان مطابق هر ذایقه ای ست. هنگام صرف غذا می توان به حرکت اب نگاه کرد و صدای گوش نواز امواج را شنید و در عین حال از هوای تازه استنشاق کرد. نسیم جنوبی نیز پوست شما را لمس خواهد کرد.

مترجم: نازنین محمدی


برچسب ها :