امروز : چهارشنبه, 24 مرداد 1397
 3 استخر خانگی لوکس
4/50 امتیاز از 3 رای
 دکوراسیون  |     |   284

-خانه ای در میلبوروک نیویورک با استخر

اولین نمونه را با خانه ای در نیویورک شروع می کنیم. مساحت کل بنای خانه شش هزار و پانصد فوت مربع است و شامل چهار اتاق خواب و چهار حمام است. خانه در فاصله نود متری از شمال منهتن واقع شده است.

نمای خانه به سبک کلبه ای است و در عین حال بسیار گرم و صمیمی طراحی شده ونمایی رو به کوه های کاسکیل دارد. در این خانه همچنین یک اصطبل، استودیو میهمان و یک استخر زیبا قرار دارد. قیمت خانه چهار میلیون و دویست هزار دلار(حدود 14 میلیارد تومان) است.

- خانه ای مدرن در اوستین

دومین نمونه، همین خانه دوست داشتنی در اوستین تگزاس است. مساحت کل خانه حدود پنج هزار و دویست فوت مربع است و شامل چهار اتاق خواب و چهار حمام است. خانه را در چهارهکتاری مزرعه ساخته اند و نزدیک بندرگاه قرار دارد که با واگن برقی، براحتی می توان به انجا رفت. ساخت خانه به سال 1952 باز می گردد. البته در سال1999، تغییراتی در ان انجام شده است. طرحی مدرن دارد و شامل یک اتاق با استخر و دو دیوار بزرگ شیشه ای ست. قیمت خانه را چهار میلیون دلار( بیش از 13 میلیارد تومان) براورد کرده اند.

- خانه واقع در دره پارادایس

اخرین نمونه، در دره پارادایس قرار دارد؛ خانه Arix. مساحت خانه هفت هزارو نهصد فوت مربع است و شامل پنج اتاق خواب وچهار حمام است. این خانه را به سبک خانه های توسکانی ساخته اند و باید گفت با دارا بودن چند تراس، دو اسانسور و یک اتاق مخصوص شنا با استخر بزرگ، قیمتی گران دارد. قرار است این منزل مسکونی با قیمت سه میلیون و هشت هزار دلار(بیش از 12 میلیارد و 500 میلیون تومان) به فروش برسد.

مترجم: نازنین محمدی


برچسب ها :