امروز : یکشنبه, 31 تیر 1397
 طرح های هندسی گرد در این استخرهای لوکس
3/50 امتیاز از 1 رای
 دکوراسیون  |     |   184

- استخرهای دو تایی گرد

 طرح های هندسی گرد در این استخرهای لوکس

امروزه طراحان و مهندسان معمار، استخرهایی دو تایی با نمای گرد ایجاد می کنند که اندازه هایی متفاوت دارند. اخیرا طرح هایی از انها دیده شده که دو استخر گرد علاوه بر اندازه متفاوت، سطح اب متفاوتی نیز دارند. استخر کوچکتر، که اب گرم تری دارد، مخصوص استراحت و ریلکس بوده و می توان براحتی از ان بیرون رفت و استخر بزرگتر را برای شنا انتخاب کرد.

- استخرهای گرد با راه باریک

 طرح های هندسی گرد در این استخرهای لوکس

اگر شما چندان علاقه ای به شنا در یک استخر گرد و ثابت ندارید، می توانید از این نمونه ها دیدن کنید. در این استخرها براحتی می توان از استخر گرد شروع کرد و به راحتی در ابراه باریک ما بین انها شنا کرد. این روزها، استخرهایی که فقط دارای راه باریک و پیچ در پیچ هستند، بسیار رایج شده اند. اگر می خواهید هم تجربه شنا در استخری گرد داشته باشید و هم در راه های باریک شنا کنید، چرا این دو طرح را با هم ترکیب نمی کنید؟

- نمای دایره ای اطراف استخر

 طرح های هندسی گرد در این استخرهای لوکس

برای ایجاد نمایی دایره ای، لازم نیست که حتما به فکر طراحی استخرهای گرد باشیم. اگر استخر حیاط شما به شکل ساده و مستطیلی است، اطراف ان را با سنگ فرش های گرد پوشش دهید. می توانید یک استخر کوچک گرد مخصوص اب سرد در داخل استخر بزرگتر تعبیه کنید تا جلوه های ویژه زیبایی نیز خلق شود. چرا به فکر میز و صندلی گرد در اطراف استخر مستطیلی خود نباشیم؟!

- استخرهای نیمه گرد

 طرح های هندسی گرد در این استخرهای لوکس

اگر دوست دارید در حیاط خود نمایی از دو استخر داشته باشید و فضای کافی برای دو استخر گرد ندارید، بهتر است به فکر طراحی نمونه های نیمه گرد ان باشید. استخر بزرگتر را به صورت گرد طراحی کرده و نمونه کوچکتر را به صورت نیمه گرد(دایره ای نیمه باز)، انتخاب کنید. با این کار، یک استخر واحد با نمایی فوق العاده شیک خواهید داشت.

- استخرهای بیضی شکل

 طرح های هندسی گرد در این استخرهای لوکس

بیضی در واقع شکل کشیده تر شده دایره است. این روزها در بیشتر استخرهای داخلی و خارجی از این طرح استفاده می شود زیرا تمام مزایای یک استخر گرد را دارد و به علاوه مکان بیشتری برای شنا در اختیار شما قرار می دهد. البته از این طرح ها بیشتر در فضاهای بزرگتر استفاده می شود. اگرخانه شما انقدر بزرگ است که می توانید انواع لوازم لوکس در حیاط ان قرار دهید، ، طراحی استخرهای بیضی شکل را به شما پیشنهاد می کند.

- استخرهای منحنی شکل

 طرح های هندسی گرد در این استخرهای لوکس

اگر شما به دنبال طراحی استخرهای گرد هستید ودرعین حال نمونه کاربردی تر و منحصر بفرد ان را ترجیح می دهید، بهتر است از نمونه های منحنی شکل انها دیدن کنید. با داشتن استخری دایره ای و چند گوشه منحنی شکل در اطراف، می توانید جوی چشمگیر و مدرن همچون نمای کویری و بیابانی در حیاط خود خلق کنید. اگر شما هم ایده های دیگری در مورد استخرهای گرد دارید، با ما در میان بگذارید.

مترجم: نازنین محمدی


برچسب ها :