امروز : یکشنبه, 31 تیر 1397
 دکوراسیون لذت بخش حیاط برای روزهای گرم
3/50 امتیاز از 1 رای
 دکوراسیون  |     |   128

وجود کباب پز چه در طول روز و چه در شب، نمایی زیبا خلق می کند، البته به هنگام شب، شعله های اتش نمایی خیره کننده تر ایجاد می کنند. روش دیگر، استفاده از لامپ های خورشیدی است که نیاز به سیم ندارند و حیاط را نورانی می کنند. می توان انها را از روی درخت و سایر لوازم حیاط اویزان کرد.

اگر در حیاط خانه خود استخری دارید، براحتی می توانید ان را به کانون دیدی زیبا تبدیل کنید. برای نمونه از لامپ های فلورسنت برای تزییین اطراف استخر استفاده کنید. یا محیط اطراف ان را با انواع گل ها و گیاهان زیبا بپوشانید. استفاده از کاشی های رنگارنگ در کف و اطراف استخر نیز ایده باکلاس و شیکی است.

حیاط بهترین محل برای نمایش گیاهان و گل هاست. گیاهان طبیعی علاوه بر خلق محیطی زیبا، جوی کاملا دوستانه و صمیمی ایجاد می کنند. شما می توانید از گلدان های فانتزی برای خلق نمایی شبیه باغچه کوچک نیز استفاده کنید و اگر وقت کافی برای نگهداری از گیاهان ندارید، بهتر است از گونه هایی که نیاز به مراقبت وابیاری کم دارند، استفاده کنید.

انچه تاکنون به شما ارایه داده درباره طراحی جوی میهمان پسند و خودمانی بود، برای لذت بردن از فضای بیرن خانه، حتی الامکان از اثاثیه راحتی استفاده کنید. مثلا الاچیق هایی کوچک در اطراف حیاط درست کنید. این الاچیق ها بهترین محل برای نشست با دوستان و صرف غذا هستند.به عبارتی همچون اتاق نشیمن عمل می کنند.

اگر به دنبال نمونه ای ساده تر هستید، از تخت های معمولی یا چند صندلی راحتی به هم چسبیده به همراه چند کوسن با یک میز قهوه خوری استفاده کنید. البته باید به جنس اثاثیه نیز توجه کنید، یعنی از اثاثیه ای استفاده کنید که در برابر نور افتاب مقاوم بوده و براحتی تمیز شوند.

مترجم: نازنین محمدی


برچسب ها :