امروز : یکشنبه, 31 تیر 1397
 بزرگ تر کردن خانه، با اینه
3/50 امتیاز از 1 رای
 دکوراسیون  |     |   219

سایت سلامت نوشت: با کمی هوش و به خرج دادن سلیقه، نه تنها می توانید خانه تان را زیبا کنید بلکه حتی با نصب یک اینه در جای مناسب، باعث بزرگ تر به نظررسیدن فضای خانه تان شوید.

اینه فرانسوی

استفاده از این اینه قوسی زمانی در خانه های فرانسه بسیار متداول بود. این اینه مناسب برای نصب در هر اتاقی است و حتی در حمام هم قابل استفاده است.حاشیه این اینه ها در دو جنس وجود دارد؛ پلاستیک و چوب. نوع چوبی ان اصل و نوع پلاستیک به صرفه تر است.


اینه بدون حاشیه

خانه را با این اینه شیشه ای بدون قاب و براق تزیین کنید .این اینه مناسب برای نصب روی کاغذ دیواری و دیوارهایی است که ته مایه کرم و قهوه ای دارند. برای هر اتاقی، از پذیرایی گرفته تا راهرو، مناسب است.اگر مبلمانتان استیل است، این انتخاب حرف ندارد.

هنگام نصب ان باید کاملا دقت کنید چرا که جزو خطرناک ترین اینه هاست، مخصوصا اگر فرزند کوچک در خانه دارید.


اینه توت فرنگی

مدل حاشیه ان باعث می شود زمختی و بی احساسی وسایل دیگر خانه را نداشته باشد. هر چند شما را به یاد بوته های توت فرنگی نمی اندازد اما طراحان این اینه براساس تصور ذهنی شان، چنین نامی را به این اینه داده اند.

ناخوداگاه فضای تجملاتی را به وجود می اورد و برای فضاهای رسمی مناسب است. به همان اندازه که به دکور خانه رنگ و رو می دهد، کاربردی هم است. قاب ان الومینیومی است، بنابراین اینه خیلی سبکی نیست.

اینه خاطره

اگر کاربرد اینه در درجه دوم اهمیت برای شما قرار دارد، این اینه که شبیه بالای پنجره های قدیمی است، برای شما مناسب است.در عین حال که به خانه تان رنگ و لعاب می دهد، می تواند با انعکاس نور باعث روشن شدن فضا شود.می توانید این اینه ها را با قاب چوبی یا استیل در بازار پیدا کنید و حتی در اندازه ای که می خواهید، سفارش دهید.


اینه کم جا

اگر فضای کمی برای نصب اینه دارید، این اینه با حاشیه جزو بهترین انتخاب هاست. می توانید سر تا پایتان را در ان ببینید و کاربردی است.برخی از این اینه ها را می توان پشت در نصب کرد.مناسب برای همه جا و حتی محیط های رسمی مثل اتاق کار. نصب این اینه ها اسان است و کاملا امن هستند، چرا که بسیاری از این مدل اینه ها، نشکن هستند.


اینه خورشیدی

اگر فضای زیادی برای نصب قاب و دیوارکوب های دیگر ندارید و می خواهید با اسان ترین راه به بهترین وجه از فضای موجود استفاده کنید، این اینه که شبیه خورشید است، به شما کمک می کند. به اندازه تزیینی بودنش کاربردی نیست اما اگر در ارتفاع مناسبی نصب شود، می توانید به خوبی از ان استفاده کنید. حاشیه های ان از جنس الومینیوم است و هم رنگ زرد و هم نقره ای دارد، بنابراین با توجه به وسایل شما حق انتخاب می دهد.


برچسب ها :