امروز : یکشنبه, 31 تیر 1397
 پرده ها کاربرد دیگری هم دارند
3/50 امتیاز از 1 رای
 دکوراسیون  |     |   119

 پرده ها کاربرد دیگری هم دارند


- کمی فضای خصوصی ایجاد کنید

 پرده ها کاربرد دیگری هم دارند

به این تصویر نگاه کنید. به نظر محیطی بسیار ساکت و ارامش بخش است. این مکان می تواند محلی دنج برای صرف صبحانه و نوشتن یادداشت های ضروری شما باشد. البته با کمی خلاقیت می توان به عنوان دفتر کاری در منزل نیز از ان استفاده کرد! شما هم می توانید با پرده های بی مصرف خود، خانه را به اتاق های کاربردی بیشتر و در عین حال خصوصی تبدیل کنید. روشی بسیار انعطاف پذیر برای تقسیم بندی خانه به مناطق مختلف بدون بهره گیری از هر گونه در!


- میز جدیدی درست کنید!

 پرده ها کاربرد دیگری هم دارند

گاهی اوقات با توجه به شکل و اندازه مختلف پرده ها می توان یک رومیزی زیبا درست کرد و با این کار، میزی جدید در گوشه اتاق خود قرار داد. با توجه به اینکه به هنگام انتخاب پارچه، با تنوع رنگ و طرح فراوان روبرو هستید، بهتر است از پرده های گلدار استفاده کنید و مانند این نمونه کمی خلاقیت به خرج دهید.

- مکانی دنج

 پرده ها کاربرد دیگری هم دارند

همه ما تخت های سایبانی را دوست داریم. با استفاده از پرده هایی که از سقف تا کف تخت کشیده شده اند، می توان نمایی فانتزی تر خلق کرد. این طرح، به مراتب زیباتر و دنج تر از یک تخت خواب سایبانی کلاسیک است. فرقی هم ندارد که در اتاق والدین از این پرده ها استفاده شود یا اتاق خواب دختر بچه ها.


- مکانی پنهانی

 پرده ها کاربرد دیگری هم دارند

می توان استفاده ای منحصر بفرد از پرده ها کرد و در اشپزخانه برای پوشاندن قفسه ها و جلوگیری از هر گونه ریخت و پاش، پرده هایی را جلوی قفسه های رو باز کابینت ها نصب کرد. بهتر است این ایده را در اتاق مخصوص شستشوی لباس یا حتی اتاق های هنری به کار برد. این روش بسیار مقرون به صرفه تر از نصب کابینت در اشپزخانه است!


لانه برای حیوانات خانگی

 پرده ها کاربرد دیگری هم دارند

ایا در خانه خود سگ یا گربه دارید و از لانه های اشفته و در هم برهم انها که نمای اتاق را تغییر داده اند خسته شده اید؟ با اندکی خلاقیت می توانید پرده های بی مصرف و البته زیبای خود را برای درست کردن لانه ای فانتزی مانند این نمونه به کار بگیرید. می توانید از تورهای تزیینی بر اطراف ان نیز استفاده کنید.


مترجم: نازنین محمدی


برچسب ها :