امروز : یکشنبه, 31 تیر 1397
 ایجاد فضای رمانتیک در خانه شما
3/50 امتیاز از 1 رای
 دکوراسیون  |     |   209


صرف صبحانه یا قهوه در تخت خواب

برای شروع یک روز، چه راهی بهتر از خوردن صبحانه در تخت خواب است؟ پس اگر می خواهید شریک زندگی خود را با روشی عاشقانه و رمانتیک خوشحال کنید، شروع خوب یک روز، بهترین کار است. ممکن است به نور کم و موسیقی نیاز داشته باشید. پس صبحانه را اماده کرده و همه چیز را به بهترین نحو انجام دهید. فراموش نکنید که می توانید از گل نیز استفاده کنید. در هر صورت اگر عادت به خوردن صبحانه ندارید می توانید ان را با یک فنجان قهوه نیز جایگزین کنید.


گل در حمام

بسیاری از مردم هستند که در زمان تزیین و تغییر دکوراسیون منزل خود، حمام را فراموش می کنند. در صورتی که حمام و سرویس بهداشتی از مهمترین قسمت های خانه است، پس باید ظاهری رمانتیک و اراسته داشته باشد تا بتواند احساس خوبی که شما می خواهید را در منزل تان ایجاد کند. استفاده از گل ها روشی ساده برای رسیدن به این هدف است. تغییری که گل ها در فضای خانه ایجاد می کنند، باور نکردنی است.

یک میز دو نفره

معمولا وقتی به ایجاد فضای رمانتیک فکر می کنیم، یک شام دو نفره به ذهن‎مان خطور می کند. پس چرا همیشه اماده ایجاد این فضا نباشیم؟ در منزل خود یک میز دو نفره داشته باشید. میز و دو صندلی را در گوشه ای از خانه و یا قسمتی رمانتیک از منزل تان قرار دهید، مثل حیاط، تراس، کنار پنجره یا شومینه.

اثار هنری به شکل قلب

اگر می خواهید در دکوراسیون منزل تان، خودتان نیز شریک باشید، می توانید پروژه ای را شروع کنید و ان را در قسمتی از منزل خود به کار ببرید. شاید دوست داشته باشید از شکل قلب در کار خود استفاده کنید. این شکل نمادی برای عشق است پس چرا از ان به سلیقه خود استفاده نکنید؟ البته می توانید به ان شکل و حالتی خاص و متفاوت بدهید.

گل های اتاق خواب


برای طرح ریزی برای روزی رمانتیک، اتاق خواب را فراموش نکنید. برای اینکه این اتاق را کمی رمانتیک و صمیمی کنید، نباید کار سخت و پیچیده ای انجام دهید. می توانید به سرعت ان را تغییر دهید. برای مثال گل ها به سادگی فضا را رمانتیک می کنند. ان را روی پاتختی، یک میز و یا هر جای دیگری که فکر می کنید زیبا به نظر برسد قرار دهید.

مترجم: نازنین محمدی


برچسب ها :