امروز : یکشنبه, 31 تیر 1397
 زیبایی اشپزخانه با کاغذ دیواری
4/00 امتیاز از 2 رای
 دکوراسیون  |     |   130

 زیبایی اشپزخانه با کاغذ دیواری

 زیبایی اشپزخانه با کاغذ دیواری  زیبایی اشپزخانه با کاغذ دیواری

با اینکه انتخاب طرح مناسب برای کاغذ دیواری اشپزخانه چندان اسان نیست ولی در عوض کاری جالب و سرگرم کننده است. بهتر است فقط دیوار اصلی اشپزخانه را کاغذ دیواری زده و بقیه دیوارها را رنگ کنید، چرا که با این کار، کانون دید بسیار زیبا در ان ایجاد کرده اید. در نظر داشته باشید که کاغذ دیواری روشن در مقایسه با رنگ های تیره تر، باعث بزرگ نمایی و لوکس تر شدن اشپزخانه خواهد شد.

 زیبایی اشپزخانه با کاغذ دیواری

هنگام اتمام یک روز کاری طاقت فرسا و بازگشت به خانه، یا هنگام بیدار شدن از خواب، اولین مکانی که پا می نهید، اشپزخانه است و دوست دارید با نمایی دلگرم و صمیمانه روبرو شوید. نقطه قوت کاغذ دیواری در اشپزخانه همین امر است. ایجاد جوی مسرت بخش و دوستانه! اگر کابینت های اوپن در اشپزخانه شما تعبیه شده، بهتر است دیوارهای پشت ان را نیز کاغذ دیواری کنید. ایده دیگر، استفاده از کاغذ دیواری های دست ساز و مصنوعی است.

 زیبایی اشپزخانه با کاغذ دیواری

هر طرح و رنگی که انتخاب می کنید، بهتر است قبل از خرید ان، ابعاد دیوارهای اشپزخانه تان را به درستی اندازه بگیرید. ما توصیه می کنیم همیشه یک رول اضافه نیز بخرید تا به هنگام موارد ضروری، بتوانید از ان استفاده کنید. پیش به سوی اشپزخانه ای مرتب و شیک!

 زیبایی اشپزخانه با کاغذ دیواری


مترجم: نازنین محمدی


برچسب ها :