امروز : یکشنبه, 31 تیر 1397
 نمای رستورانی در داخل خانه
3/50 امتیاز از 1 رای
 دکوراسیون  |     |   156

-کفپوش های پر تردد

رستوران معمولا محل تردد افراد کثیری بوده و کف ان همیشه به صورت یکدست نیست، شما می توانید در اتاق غذاخوری خود به جای استفاده از قالیچه و فرش از پارکتهای طرح دار و موزاییکی استفاده کنید. با این کار هم نمایی رستورانی ایجاد شده و هم فضایی کاملا روشن در اختیار دارید که می توانید با ارامش از غذای خود لذت ببرید.

- ایده های حرفه ای برای اشپزخانه

اشپزخانه ها اغلب مکانی برای نمایش اوج خلاقیت در خانه هستند! اما نحوه بکارگیری هر فرد از چیدمان اشپزخانه با سایرین متفاوت است. نکته کلیدی در طراحی تمام اشپزخانه ها سازماندهی است. بهتر است پیشخوان اشپزخانه را از جنس استیل انتخاب کنید تا در مقابل مواد غذایی پر کاربرد همچون نمک، مقاوم باشد. اجاق گاز استیل یا فولادی نیز بهترین گزینه برای خلق نمایی رستورانی است. قاشق و چنگال ها را از ستون های دیوار اویزان کنید به جای اینکه انها را داخل کابینت یا کشوها بگذارید. برای اینکه چاقوهای تیزی داشته باشید، بهتر است انها را داخل جعبه های چوبی قرار دهید.

- منطقه ای برای صرف صبحانه

اگر منطقه ای غیررسمی برای صرف صبحانه در اشپزخانه دارید، بهترین ایده برای تبدیل ان به یک نمای رستورانی است. درست مثل قسمت کافی شاپ یک رستوران! یک منطقه سیار برای صرف صبحانه نیز در این باره توصیه می شود. دوباره به داشتن میزهای پیشخوان استیل تاکید می کنیم که البته پاک کردنشان اسان تر است.

- نمایی شبیه اغذیه فروشی!

رستوران های رسمی، با طراحی فوق العاده خود این چنین معروف شده اند. در اکثر این رستوران ها، محلی برای فروش انواع نوشیدنی ها نیز وجود دارد. شما می توانید این نما را با داشتن دیوارهای اجری و یک تخته سیاه تکمیل کنید. توصیه می شود از لامپ های اویز و سقف های بلند با رنگ های روشن استفاده شود.

- ایده های بانمک

به نظر شما جالب نیست که میز غذاخوری بزرگ خود را با چند میز کوچکتر تعویض کنید؟! درست مانند رستوران ها می توانید به هنگام میهمانی های رسمی با دوستان تان پشت چند میز متفاوت به صرف غذا بپردازید. اگر مکان مناسبی برای این کار ندارید، می توانید در پارکینگ خود نیز یک رستوران کوچک خلق کرده تجربه متفاوتی از صرف غذا داشته باشید.نظرتان چیست؟

مترجم: نازنین محمدی


برچسب ها :