امروز : یکشنبه, 31 تیر 1397
 اتاق کودک چه وسایلی می خواهد؟
4/50 امتیاز از 3 رای
 دکوراسیون  |     |   181

 اتاق کودک چه وسایلی می خواهد؟

 اتاق کودک چه وسایلی می خواهد؟

شما برای شروع به اثاثیه مناسب نیاز دارید. بازار پر از وسایل باکیفیتی است که تنوع فراوانی از نظر سبک و طرح دارند. شاید قیمت شان گران باشد و لی قطعا بادوام هستند. مهمترین اثاثیه اتاق نوزاد عبارتند از: تخت خواب، گهواره، قفسه و تشک نرم.
گهواره ها به مراتب راحت تر از تخت خواب هستند و در انواع مختلف سایبانی، سورتمه ای وتغییرپذیر وجود دارند. با داشتن یکی از این گهواره ها، فرزندتان خوابی راحت خواهد داشت و شما نیز براحتی کارهای روزمره خود را انجام خواهید داد. پس از کمی بزرگ شدن باید به فکر یک تخت خواب برای او بود. به هنگام خرید گهواره باید دقت کنید و از نمونه های که دارای لبه های تیز هستند دوری کنید. اندازه گهواره ان باید طوری باشد که نوزاد براحتی در ان بخوابد.

 اتاق کودک چه وسایلی می خواهد؟

در خرید تخت مناسب نیز باید دقت کرد تا به اندازه ای بزرگ باشد که روی گهواره را کاملا بپوشاند. علاوه یر این نه زیاد سخت و نه زیاد نرم باشد. شما می توانید از میزهای حرکتی نیز که دارای قفسه هستند استفاده کنید. بهتر است قفسه ها دارای کابینت و کشوهای جداگانه نیز باشند. به محض بزرگتر شدن کودک، باید برای او صندلی بلند تهیه کنید تا راحت بنشیند. برندهای بزرگی از اینگونه محصولات ارایه داده اند.

 اتاق کودک چه وسایلی می خواهد؟

معمولا توصیه می شود از لوازمی که طبق نیازهای کودک طراحی شده اند، استفاده شود. کمپانی های بسیاری در دنیا وجود دارند که فقط اثاثیه اتاق نوزاد تولید می کنند. می توانید به کیفیت و ایمنی محصولات انها اعتماد کنید.

 اتاق کودک چه وسایلی می خواهد؟

مترجم: نازنین محمدیبرچسب ها :