امروز : یکشنبه, 31 تیر 1397
 قفسه زیبای شیشه ای از ایتالیا
4/00 امتیاز از 2 رای
 دکوراسیون  |     |   665

قفسه زیبای شیشه ای از ایتالیا

: این قفسه دیواری که محصول کمپانی Glass ایتالیاست را از شیشه های شفاف با ضخامت 11 میلی متر ساخته اند. به عبارت دیگر از نوع شیشه های اسیدی سفید هستند. محصولات این کمپانی بسیار خلاقانه و مطابق اصول اساسی طراحی ایتالیا ساخته شده و بارها مورد ازمایش قرار گرفته اند.سطح شیشه ها از مواد کرومی یوده و همین مواد به زیبایی نمای ان افزوده است.

قفسه زیبای شیشه ای از ایتالیا

در هر خانه توده ای از کتاب های مختلف وجود دارد. البته این قفسه ها فقط برای نگهداری کتاب ها طراحی نشده اند، بلکه می توان اشیای تزیینی کوچک مثل گنجینه های شخصی و قدیمی را در انها گنجاند. با این سری از اثاثیه منزل می توان طرح های منحصربفردی ایجاد کرد؛ برخی ساده، برخی پیچیده، برخی کوچک و برخی دیگر حتی کل دیوار را شامل می شوند. اگر دوست ندارید زمان را هدر بدهید و به دنبال یک نمونه شیک و کم جا هستید، این قفسه بهترین مکمل خانه شماست

قفسه زیبای شیشه ای از ایتالیا

قفسه های شیشه ای، طرحی ساده دارند و بصورت مستطیلی روی دیوار تعبیه می شوند. شما می توانید کتاب،سی دی،دی وی دی و سایر لوازم دکوری خود را روی انها قرار دهید. فضای کمی اشغال می کنند و در عین حال بسیار کاربردی و عملی اند. به دلیل طرح شیشه ای که دارند، براحتی با سایر اثاثیه منزل ست می شوند. قیمت این محصولات حدود 478 دلار است.

قفسه زیبای شیشه ای از ایتالیا

مترجم: نازنین محمدی


برچسب ها :