امروز : یکشنبه, 31 تیر 1397
 حس رمانتیک در خانه با دیوارهای ابی
4/50 امتیاز از 3 رای
 دکوراسیون  |     |   124

رنگ های ساده، سبکی خیره کننده ایجاد می کنند

اگر رنگ موردنظر خود را به صورت ساده تر انتخاب کنید، براحتی می توانید دکور اتاق را طراحی کنید. با این کار، فضایی مسرت بخش و صمیمانه در اتاق حاصل کرده اید. وقتی رنگی ابی تیره مورد نظرانتخاب شد، بهتر است دو رنگ دیگر را به صورت ابی روشن و سفید انتخاب کنید. با این سه رنگ به کار رفته، نمای اتاق بسیار مطلوب خواهد شد. البته به جای رنگ سفید می توانید از رنگ بنفش سلطنتی یا ابی فیروزه ای نیز استفاده کنید.

روشنایی، عنصر کلیدی است

از انجا که دیوارهای ابی تیره، نور را بهتر جذب می کنند، این رنگ برای اتاق افرادی که دوست دارند مدت زمان بیشتری را استراحت کنند، توصیه می شود. ولی بیشتر افراد ترجیح می دهند از نمای لذت بخش طلوع خورشید غافل نمانند، در این صورت باید به موقعیت قرارگیری پنجره ها دقت کرد. به محض غروب خورشید، اتاق تاریک تر شده و نمایی رمانتیک در سراسر ان حاصل می شود. می توانید از لاپ رومیزی و یا لامپ های کنار تخت برای افزایش نور اتاق استفاده کنید. گاهی اوقات لامپ های فانتزی اویزان از سقف نیز می توانند به کانون دیدی زیبا تبدیل شوند. در این صورت بهتر است لامپ ها را رو به پنجره نصب کنید تا با رنگ تیره دیوارها در تضاد باشند.

مهمترین مزیت استفاده از ابی در رنگ امیزی دیوارهای اتاق این است که می توان با روشنایی اندک شمعی، نمایی فوق العاده عاشقانه در اتاق درست کرد. تاثیر نور در هر مکانی، از نکات کلیدی دکوراسیون اتاق محسوب می شود. اگر جلوه های نوری را درست انتخاب کنید، اتاقی رمانتیک با بهترین رنگ اسمانی دارید.

اگر تمام چهار دیوار اتاق تان را به رنگ ابی تیره در اورده اید، بهتر است در سمت مقابل دیوار، از لامپ های حبابی کوچک صورتی استفاده کنید.

مترجم: نازنین محمدی


برچسب ها :