امروز : یکشنبه, 31 تیر 1397
 پاییز را به خانه بیاور
4/50 امتیاز از 3 رای
 دکوراسیون  |     |   175

 پاییز را به خانه بیاور

: خانه جایی است که در ان باید زندگی کرد، استراحت کرد، با اعضای خانواده گپ و گفت کرد، تلویزیون دید، در باغچه گل کاشت و در حیاط با بچه ها بازی کرد و ده ها کار دیگر که لازمه زندگی است. خانه ویلایی این خانواده در امریکا این ویژگی ها را نداشت، اما با فکر خلاقانه پدر خانواده، این خانه رویایی شد. ببینید و از طرح های ان برای خانه خودتان بهره بگیرید.

قبل: بدون جذابیت

این خانۀ کسل کننده با رنگ قهوه ای سوخته و خاکستری تصویر امیدبخشی را یک خانۀ ییلاقی باید ارایه دهد، به دست نمی داد.

 پاییز را به خانه بیاور


بعد: ویلایی جذاب برای استراحت در پاییز
این خانۀ ییلاقی در ایالت مین که در فاصلۀ 8 فوتی دریاچه واقع شده بود و چشم انداز ان مناظر زیبای کوه های واشنگتن بود، خانۀ بسیار خوبی برای استراحت یک خانوادۀ فعال در اخر هفته محسوب می شد. و با کمی خلاقیت و بازی با رنگ ها بسیار، این مکان خیلی زود زیبایی چشم اندازهای بیرون را در داخل خانه منعکس کرد.

 پاییز را به خانه بیاور
تعیین وضعیت
پالت رنگ نقطۀ شروع طراحی خانه است. یک طرح روشن، فضا را به مکانی مفرح برای یک پاتوق ارامش بخش تبدیل می کند. برای کامل کردن زمینۀ کنار دریاچه از محصولات طبیعی استفاده می کنیم.

 پاییز را به خانه بیاور
ملحقات هنری
خرت و پرت هایی با اشکال بی نظیر، طرح رنگ اطاق، فردیت بخشیدن به طاقچۀ بالای بخاری و قفسه ها. بازی کردن با لوازم موجود، به خصوص با چاپ گرمسیری، برای انتقال حالت ارامش و گرما در فصل پاییز

 پاییز را به خانه بیاور
ایجاد یک فضای صمیمانه و گرم
رنگ زرد، رنگ یکپارچه کنندۀ این اطاق است که به ایجاد یک فضای گرم و صمیمانه که در نیمۀ قرن رواج داشت، کمک می کند. فضای شیشه ای باعث می شود طبقات، ادامۀ اطاق نشیمن به نظر بیایند. مبلمان حصیری و بافت بیرونی با ایجاد محیطی عاری از هیجان هم یک فضای صمیمانه و گرم را ایجاد می کند.
 پاییز را به خانه بیاور
قطرات لیمو
ملحقات لیمو رنگ زرد لیمویی میز قهوه را کامل می کند و حالتی مدرن و جذاب ایجاد می کند.

 پاییز را به خانه بیاور
گوشه ای عجیب و جالب
گوشه ای از اطاق به یک فضای صمیمی برای شام خوردن اختصاص داده شده است. مبلمان و توکارهای متضاد بسته بندی شده با توده ای از بالش های راحت و فریبنده، نیمکت با یک نقش گلدار و شاد نقاشی شده، فضایی جالب برای یک میز شام را درست کرده است.
 پاییز را به خانه بیاور
بالش های زیبا
دوختن یا اختصاصی کردن بالش ها، خود یک پروژۀ اسان و اقتصادی است. بالش های ساده را با هزینۀ کمتری با رنگ های استنسیل و صنایع دستی تزیین کنید. در اینجا بالش های صورتی و سبز یک منظرۀ زشت را به یک کار موفقیت امیز تبدیل می کنند.
 پاییز را به خانه بیاور
قبل: تشنۀ توجه
کابینت های تیره، کف پوش های کسل کننده، بدون ذره ای حس فردیت، این اشپزخانه را از این که پناهگاهی پر از غذا باشد دور کرده است.
 پاییز را به خانه بیاور
بعد: پر از خوراکی
حال، کابینت های سادۀ مسطح بدون این که یک فضای کوچک را سرتاسر بپوشاند، حس مدرن بودن به اشپزخانه می دهد. یک سقف با رنگ زرد روشن با سبک روشن خانه یکپارچه است. در عین حال مبلمان و قاب های سفید اشپزخانه را ساده و تمیز نگاه می دارد.
 پاییز را به خانه بیاور
روشن و زیبا
ظروف براق می تواند خط های تیره در یک اشپزخانۀ مدرن را تلطیف کند. رنگ نارنجی روشن شکسته از درون لایه ای از رنگ سفید تند، باعث ایجاد فردیت می شود. اینجا، لیموها ملحقات ماهرانه ای برای کامل کردن ایدۀ لیمو ها هستند
 پاییز را به خانه بیاور
گریز چشم بسته
نماهای روشن تر از پالت رنگ خانه، احساسی لطیف و ارامش بخش برای اطاق خواب ایجاد می کند، در حالی که همزمان اطاق را روشن و شاد نگاه می دارد. در اینجا چهار دریچۀ سفید ترکیب می شوند تا نوعی قاب بالای تخت برای اطاق خواب اصلی ایجاد کنند.
 پاییز را به خانه بیاور
ذخیرۀ فضای هوشمندانه
این باکس های کنارتختی با اشغال فضای پایین تخت و تأمین بیشترین جا برای نشستن، به فضاهای کوچک کمک می کند. همچنین پرده های چسبیده به طرف های زیرین این باکس جایی برای پنهان کردن برخی وسایل می باشد.
 پاییز را به خانه بیاور

برچسب ها :