امروز : یکشنبه, 31 تیر 1397
 ایوان روشن با رنگ های شاد بهاری
4/50 امتیاز از 3 رای
 دکوراسیون  |     |   144

میز و صندلی های ایوان را رنگ امیزی کنید

چشم اندازهای ایوان جلوی خانه نه تنها ارزش خاصی به خانه می دهند بلکه ان را به کانون دید جذاب تبدیل می کنند. در حقیقت انتخاب چشم اندازهای مناسب برای ایوان، همچون تزیین بستنی روی کیک خامه ای است. فضای اطراف ایوان، محل کاشت انواع گیاهان است. یک باغچه کوچک انگلیسی با پرچین های فانتزی می تواند نمایی جذاب ایجاد کند. از طرف دیگر یک پلکان با پیچک های اطراف ان می تواند نمایی طبیعی در ایوان خلق کند.

کف ایوان را رنگ کنید

روش عالی برای روشن تر نشان دادن نمای ایوان، رنگ امیزی کف ان است. اگر کف ایوان شما چوبی است، بگذارید همانطور بماند، در غیر اینصورت ان را رنگ امیزی کنید تا نمایی غیرعادی حاصل شود. رنگ روشن کف ایوان با گلدان های پر رنگ و گل های متنوع در هارمونی است.

ایوانی با نمای خوش امد گویی

حصیرهای فانتزی می توانند بافت و طرحی دلگرم در ایوان ایجاد کنند. فقط حواس تان باشد از طرح های صمیمانه تر استفاده کنید و البته ضخامت حصیر طوری باشد که بتوان براحتی رویش راه رفت. این کار مانع از ورود گرد و خاک به داخل ایوان خواهد شد

وسایل فرعی

برای جلوگیری از ایجاد ریخت و پاش در ایوان از جعبه های پستی ارزان قیمت که متناسب با رنگ گلدان ها و گیاهان اطراف ایوان باشد، استفاده کنید. شما می توانید هنرهای دستی و قاب عکس های زیبای خود را بر روی دیوارهای ایوان نیز نصب کنید و لامپ های تزیینی کوچک در بالا و پایین ان اویزان کنید

از اثاثیه متناسب با طرح ایوان استفاده کنید

می توان از مبل و صندلی های مخصوص برای ایجاد فضایی دلگرم استفاده کنید. با این صندلی ها می توان ساعات زیادی با اعضای خانواده به گفتگو نشست. بهتر است از رنگ های روشن استفاده کنید.

مترجم: نازنین محمدی


برچسب ها :