امروز : چهارشنبه, 24 مرداد 1397
 چند محصول مناسب برای موهای مردان
4/50 امتیاز از 3 رای
 زیبایی و سلامت  |     |   161

درون فولیکول های مو، غده های چربی وجود دارد و باعث پمپاژ چربی به سطح پوست سر می شود تا موها نرم و مرطوب باشند. موها براحتی استعداد خشک شدن دارند. عواملی هم چون شامپو زدن زیاد و نور خورشید، موها را خشک می کنند.

در خصوص استفاده از هر یک از محصولات مو، شما ابتدا باید نوع موی خود را شناسایی کنید. در اینجا به معرفی محصولات مو و کارایی هر یک از انها برای هر یک از انواع موهای اقایان می پردازیم.

- کرم مو

به گزارش نیکو، کرم مو برای درخشان کردن موها استفاده می شود. این کرم نباید به اندازه ای استفاده شود که باعث چرب شدن موها شود. این محصول برای موهای ضخیم و بلند مناسب است و باید مراقب باشید که هر بار مقدار اندکی از ان را استفاده کنید.

- ژل مو

این محصول برای نگه داشتن موها در حالت دلخواه است. این محصول برای موهای کوتاه و یا متوسط مناسب بوده و بهتر است که برای موهای نازک استفاده نشود.

- اسپری نمک

این اسپری که ترکیبی از نمک، گلیسیرین و روغن کرچک است برای مقابله با اثرات خشکی مو، مورد استفاده قرار می گیرد. این اسپری مناسب موهای کوتاه و یا متوسط است.

- وازلین

وازلین و یا دیگر چرب کننده ها برای رطوبت رسانی به موهای فوق العاده خشک مناسب هستند. این ماده تنها مناسب موهای کوتاه است و باید مقدار اندکی از ان هر بار برای موها استفاده شود.


برچسب ها :