امروز : یکشنبه, 31 تیر 1397
 3 مانیکور تابستانی که باید امتحان کنید
4/50 امتیاز از 3 رای
 زیبایی و سلامت  |     |   185

- مانیکور فرنچ پاستلی

می توانید این طرح را به عنوان یک طرح فرنچ رنگی روی ناخن تان بزنید یا اینکه ناخن تان را دو قسمت کنید و هر قسمت را یک رنگ بزنید. هر کدام که انتخاب می کنید باید اول دو رنگ شربتی انتخاب کنید. اول رنگ روشن تر را بزنید و بگذارید کاملا خشک شود. سعی کنید با مهارت و دقت با ماژیک ناخن یا نوار نازک مخصوص، ناخن را تقسیم کنید، رنگ دیگر را بزنید. رنگ نعناعی کرمی و صورتی ادامس بادکنکی بسیار ترکیب زیبایی دارد.

- ناخن های میوه ای

ایا چیزی بامزه تر از ناخن های میوه ای هم وجود دارد؟ در اینجا از برچسب ناخن استفاده شده است اما اگر دوست دارید می توانید خودتان با مهارت روی ناخن های تان طرح میوه بکشید. بهتر است برای رنگ پایه ناخن صورتی پودری را انتخاب کنید. اما هر رنگ دیگری که باعث شود میوه های روی ناخن بیشتر به چشم بیایند هم مناسب است. امتحان کردن این طرح بسیار اسان است.

- فضای منفی

رنگ سفید برشته را برای ناخن های تان انتخاب کنید. این مانیکور فضای منفی را می توانید با لباس شنای تان ست کنید. مخصوصا اگر لباس تان مشکی، سفید یا طلایی و یا حتی رنگ های نیونی باشد. برای این طرح اول یک لاک پایه بزنید و با کمک ماژیک ناخن خطوطی را روی ناخن های تان ایجاد کنید.

مترجم: نسرین میرعربشاهی


برچسب ها :