امروز : پنجشنبه, 28 تیر 1397
 کرم چشم لوکس ری نوتریو استی لاودر
4/00 امتیاز از 2 رای
 زیبایی و سلامت  |     |   178

کرم چشم استی لادر از اکتبر 2015 عرضه خواهد شد و 25هزار دلار قیمت دارد.
ماده اصلی این کرم چشم فوقلوکس با ترکیبی مبتکرانه و نفیس و انرژی بخش عصاره قارچ الماس سیاه برانگیخته شده است و تکنولوژی جوان کننده ای دارد. با یک بار استفاده، تغییرات شروع می شود. خاصیت مغذی که کرم چشم جدید ری نوتریو التیمیت دایمند ترنسفورمتیو دارد، پوست نواحی اطراف چشم را بینقص و جوان می کند. این کرم فوقتجملی شدیدا غنی و در عینحال سبک است و پوست را می کشد، سفت می کند، انرژی را به ان باز می گرداند و اطراف چشم را روشن تر می کند. حلقه های تیره و پف چشم شاداب و زنده می شوند. ناحیه اطراف چشم به طرز قابل توجهی جوان تر، نرم تر، روشن تر و با انرژی تر به نظر می رسد.

- منبع انرژی
در اعماق جنگل های جنوب غربی فرانسه، قارچ الماس سیاه منتظر و اماده است تا غارت شود و به وسیله دانشمندان استی لاودر تبدیل به عصاره نفیس قارچ الماس سیاه شود که قابلیت متحیرکننده ای در بهبود و احیای پوست طبیعی دارد و پوستی جوان تر و سالم تر درست می کند. این عصاره ارزشمند و نیرومند به طور واضحی پوست اطراف چشم را بازسازی و احیا می کند و به ظاهرش انرژی می دهد. ترکیب مواد اولیه روشن کننده و جوانکننده و گیاهی اش شامل گیاه بدون ساقه و برگ دریایی، عصاره مگنولیا و عصاره زردالوی ژاپنی می شود که ترکیب این مواد باعث می شود که خستگی به طرز قابل توجهی از چشم برود و ظاهر را پرانرژی می کند. چشم ها به حالت براق شان باز می گردند و پوست اطراف چشم درخشان تر و جوان تر می شود. عصاره قارچ الماس سیاه با کمک تکولوژی جوان ماندن پوست، پوست مان را یکنواخت تر می کند.

- ابتکاری نادر
این کرم انقلابی که الهامگرفته از پس زایی زمین است، تکنولوژی منحصر بفردی دارد که شامل جوان نگه داشتن پوست می شود و از طول عمر طبیعی سلول های پوستی مراقبت می کند. این کرم از پیری زودرس جلوگیری کرده و جوانی را در پوست نگه می دارد. ازمایش ها نشان داده است که این فناوری به افزایش تولید کلاژن طبیعی پوست تا 215 درصد بعد از 72 ساعت کمک می کند و خاصیت لیفتینگ این کرم، تراکم پوست را حفظ و ترمیم می کند. با گذشت زمان، اطراف چشم جوان تر، سفت تر و کشیده تر می شود و هاله های تیره محو می شوند و زیبایی خودش را نشان می دهد.

- افراطی مطلق
محافظت کردن این کرم مرطوب کننده لوکس از پوست ابدی است و با یکبار استفاده، پوست اطراف چشم را شاداب می کند. این کرم را با اپلیکاتوری زیبا و تجملی و چرخان که از طلا درست شده است، به پوست می زنند که حسی لوکس دارد و نهایتا پوست اطراف چشم بدون خط و شاداب و سفت و گلگون می شود. با گذشت زمان، قدرت حفاظت و پایداری اطراف چشم در برابر عوامل محیطی که باعث پیری می شوند، افزایش می یابد. طلای 24 عیار و مواد ضد التهاب این اطمینان را به شما می دهد که پوستی ارام و نرم و راحت داشته باشید. مرواریدهای دریای جنوب و روشنایی براق، درخششی بی نهایت روی چهره خلق می کند.

مترجم: نسرین میرعربشاهی


برچسب ها :