امروز : دوشنبه, 25 تیر 1397
چرا عاشق میشویم و عاشق چه کسانی می شویم با کتاب عشق هلن فیشر
4/00 امتیاز از 1 رای
 مد لباس  |     |   99

چرا عاشق میشویم

چرا عاشق میشویم و عاشق چه کسانی می شویم با کتاب عشق هلن فیشر

چرا عاشق میشویمدر طول زندگی آدم ها به دلایل مختلف به سمت و سوی هم کشیده خواهند شد که از مهم ترین دلایل آنها می توان به مشاهده شباهت های مختلف از لحاظ اخلاقی، روحی و … میان خود و طرف مقابلش می باشد. البته ناگفته نماند که از نظر بسیاری از روانشانسان بیش از هر چیزی، این تفاوت ها هستند که دیگران به سوی ما جذب می کند.

چرا عاشق میشویم و عاشق چه کسانی می شویم با کتاب عشق هلن فیشر

چرا عاشق میشویم هلن فیشر

پر واضح است که همه ما اتفاق هایی که در گذشته برای مان رخ داده است را در پس زهن خود نگه داشته ایم. همین اتفاق باعث می شود که در پی کسانی باشیم که بیشتر به این اتفاق ها نربوط می شوند. به اینگونه نزدیک شدن به طرف مقابل پیوند ناخوداگاه می گویند.

گروهی از مردم هستند که برای پیدا کردن شخصیتی تلاش می کنند که فکر می کنند مکمل شخصیت خودشان است. همه ما در پی پیدا کردن افرادی هستیم که اصولی را از آنها فرا گیریم. از لحاظ روانی اگر بتوانید کسی را که می خواهید پیدا کنید، به طور قطع توانایی برقرار کردن بهترین ارتباط را با او خواهید داشت.

چرا عاشق میشویم و عاشق چه کسانی می شویم با کتاب عشق هلن فیشر

دانلود کتاب چرا عاشق میشویم هلن فیشر

جالب است بدانید که مردان به سوی زنانی جذب می شوند که خنده رو هستند. این یک تحقیق در سال 2011 بوده است. بر این اساس به گروه های مختلفی از مردان عکس هایی داده شد که در آن برخی زنان خنده رو و مابقی آنها مغرور بودند. مردان نیز چهره های جذاب را با خنده رو بودن زنان مشخص کرده اند اما این قضیه برای زنان متفاوت بود و خانم ها به مردانی که چهره ی مغروری داشتند رای دادند. گفته می شود اگر چهره جدی تری داشته باشید امکان اینکه خانومی عاشق تان شود بیشتر است.

حتما بخوانید : چرا طلا برای مرد حرام است یا مکروه و جایگزین طلا برای مردان چیست

مورد جالب بعدی این است که زنان به دنبال مردی می روند که شباهت بیشتری به عشق قبلی شان دارد. این داستان برای مردان هم صدق می کند اما درصدش از خانم ها بسیار کمتر است.

چرا عاشق میشویم و عاشق چه کسانی می شویم با کتاب عشق هلن فیشر

طبق تحقیقاتی که بعمل آمده است مشخص شده است که در ملاقات هایی که بین دختر و پسر شکل میگیرد. اگر هر طرف ماجرا برای صحبت کردن از دست هایش کمک گرفته است، موفق تر بوده است. در واقع اگر می خواهید کسی را عاشق خود کنید، هنگام صحبت کردن با دست های تان بیشتر کار کنید.

توصیه بعدی ما برای اینکه کسی را عاشق خود کنید این است که در هنگام صحبت کردن به چشم های او بیشتر از چند دقیقه خیره شوید. محققان بر این باورند این کار سبب می شود جرقه عشق و محبت بین شما و طرف مقابلتان زده بشود.

چرا انسانها عاشق می شوند

مورد بسیار خوب دیگری که بوسیله ی آن می توانید دیگران را به خود جذب کنید استفاده از عطر است. خانم ها بسیار به این مورد توجه می کنند. و جذب عطر پیراهن مردان می شوند.

دلایل بسیاری را می توان برای عاشق شدن ذکر کرد. همه انسانها نیاز هایی دارند که باید برطرف شود. اولین نیاز را می توان به هم صحبتی و درد و دل کردن با شخصی که او را از هر لحاظ محرم بدانید می باشد. رشد و نمو انسان ها در گرو پشتیبانی کردن فردی است که به او اعتماد کامل داریم. و دیگر نیاز هایی که می توان هر کدام را به صورت مفصل توضیح داد.

چرا عاشق میشویم


برچسب ها :