امروز : دوشنبه, 25 تیر 1397
 مردم دنبال کیفیت هستند
3/50 امتیاز از 1 رای
 مد لباس  |     |   186

: «رالف لورن» (Ralph Lauren)، طراح و میلیاردر 74ساله امریكایی و صاحب برند پولو (Polo) به خاطر 50 سال فعالیت مثبت و سازنده در صنعت مد و فشن، طراحی، خدمات انسان دوستانه و میهن پرستانه، مدال افتخار را از سوی موسسه اسمیتسونیان (Smithsonian) كه یكی از بزرگ ترین مجتمع های موزه در جهان به شمار می رود،ازهیلاری كلینتون (Hillary Clinton) وزیر سابق امور خارجه امریكا دریافت كرد.

چه چیزی شما را وارد دنیای مد و فشن كرد؟

شانس؟ نه! نه. من هیچ گاه به مدرسه هنری نرفتم و تنها یك نوجوان بودم كه به سینما می رفتم، كتاب می خواندم و در سر رویاپروری می كردم. البته چون در خانواده فرزند اخر بودم و همیشه جملاتی مثل اینكه «یك كم صبر كن باید لباس خودم را مرتب كنم» بسیار می شنیدم، و بیشتر خودم كارهای خودم را انجام می دادم. برای خودم کاری پیدا کردم و از پول ان لباس می خریدم و فقط می خواستم شبیه پسرهای خوش تیپ فیلم ها شوم.

این جایزه كه از طرف موسسه اسمیتسونیان به شما اهدا شد، برای شما چه معنایی دارد؟

این افتخاری است برای من، بدون شك یكی از باارزش ترین هدایایی است كه می توانم داشته باشم.

چه چیز باعث شد كه از پرچم امریکا الهام بگیرید؟

من از قاره امریكا، سیاه پوستان، سربازان و زندگی مردم الهام گرفتم و به نظر من پرچم یعنی اتحاد، یعنی همبستگی، یعنی یك رنگی.

چه چیزی باعث شد كه شما به اینجا برسید؟

من كارم را با فروختن كراوات شروع كردم؛ یك تکه پارچه بسیار كوچك! اما کارم برایم بسیار ارزشمند بود و ادامه دادم. من یك برند را خلق كرده ام برای مردها، زن ها و كودكان. لباس های من فقط یك لباس مدروز نیستند؛ در انها سبك و روح زندگی جریان دارد. اینكه چطور زندگی می كنید و چطور می خواهید زندگی كنید، نه صرفا یك طرح مد روز و جدید! به باور من، بیشتر مردم دنبال ثبات و توازن هستند، انها به دنبال كیفیت هستند و دنبال چیزی كه شایسته پولی كه برایش صرف می كنند، باشد. انها هرگز دنبال سبك های سبُك كه به سرعت از مد خارج می شود، نیستند.

فلسفه مد و فشن از نگاه شما چیست؟

فلسفه من سبك و استایل است. كار من سبك هایی است كه مشمول زمان نشوند. فلسفه من كیفیت است؛ لباسی كه شما را خسته نكند تا ان را دور بیندازید. برخی ها به من می گویند من لباس شما را سال هاست كه دارم و حتی بچه های من از ان لباس بسیار خوش شان می اید. فلسفه من، ارتباط با مردم است؛ ارتباط با كسانی كه كارهای مرا می خرند و ان را تحسین می كنند و گاهی هم با خود در مقابل اینه می گویند با این لباس چقدر شیك و زیبا شد ه ام!


برچسب ها :