امروز : جمعه, 29 تیر 1397
 ۱۰ کفش قایقی مردانه امسال
3/50 امتیاز از 1 رای
 مد لباس  |     |   237


کفش چرم جیر

کفش های قایقی که شرکت ASOS عرضه می کند ازنظر زیبایی همه چیزتمام است. جنس این کفش ها چرم جیر است. شاید بتوان گفت خیلی برای روزهای بارانی مناسب نباشند ولی برای روزهای افتابی گزینهٔ بسیار خوبی هستند.


کفش چرم دورنگ

اخرین مدل مارک Quoddy از دو رنگ قرمز و ابی تشکیل شده که با دوخت کلاسیک سفید طراحی خاصی به ان بخشیده است. با توجه به جنس چرمی و دوخت ان می توان گفت ازلحاظ راحتی هم کفش فوق العاده ای است.


کفش های طرح دار

شرکت Sperry همیشه به خلاقیت های خود در محصولاتش معروف است. کفش قایقی امسال ان مدلی طرح دار است که طرح ان همانند یک تابلوی نقاشی است و بسیار مناسب فصل تابستان است.


کفش های تمام چرم John Lobb

این مدل کفش یک کفش شیک و کلاسیک تمام عیار است. رنگ ابی کم رنگ ان و رنگ سفید اضافه شده به ان زیبایی خاصی به ان بخشیده است. این کفش ها با شلوارهای اسلیم فوق العاده خواهند شد.


کفش های Charles Tyrwhitt


Charles Tyrwhitt همیشه طرح های خلاقی را داشته و امسال کفش های قایقی او بر سر زبان ها افتاده است. بوت های استمفورد با رنگ قهوه ای شیک و طراحی مدرن بسیار شیک و جذاب است.


بوت های لاگوست

کفش های قایقی لاگوست با رنگ متفاوت ان حس جنب وجوش را به فرد منتقل می کند. رنگ های سبز و کرم و نوع کفی ان مدلی اسپرت به ان بخشیده است. این کفش با تی شرت های پولو و شلوار اسلیم بسیار هماهنگی دارد.


کفش های چرم Sebago

کفش های سباگو انتخابی مناسبی برای فصل تابستان است. چرم یکسره در قسمت بالایی کفش، پاشنه و کفی راحت و توجه به جزییات ازجمله ویژگی ها و نکته های مثبت این کفش است.


کفش های چرم Dune

یک کفش قایقی چرم قهوه ای همیشه موردی است که وجود ان در کمد اقایان واجب است و این مدل از Dune می تواند بسیار مناسب باشد. طراحی پاشنه و کفی جوری است که کفش را به سمت اسپرت بودن می برد ولی مدل رویه و دوخت ان مدل رسمی تری به ان بخشیده است.


کفش های کلاسیک تیمبرلند

طراحی این کفش منحصربه فرد با رویهٔ جین، بندهای چرمی و کفهٔ پلاستیکی، ان را بسیار جذاب کرده است. با تمام این اوصاف کیفیت ان بسیار بالاست و کفی ان ضد خستگی است. جزییات دوخت ان دوست دوز است و راحتی و دوام ان تضمین شده است.


کفش های تابستانی Loake

اگر به دنبال یک کفش با طراحی کلاسیک و اصل هستید حتماً به سراغ Loake بروید. این کفش ها ضد اب هستند و برای روزهای بارانی تابستان گزینهٔ مناسبی محسوب می شوند.


برچسب ها :