امروز : جمعه, 26 مرداد 1397
 ده کوله پشتی محبوب
3/50 امتیاز از 1 رای
 مد لباس  |     |   259

کوله پشتی نایلونی راه راه از مارک جیکوبز

(Marc Jacobs Packable Striped Nylon Backpack)

مارک جیکوبز همیشه در طراحی لباس ها و محصولات خود المان های کاربردی بودن و خاص بودن را در نظر می گیرد و این کوله پشتی سبک و زیبا نیز از این قاعده مستثنی نیست. این کوله پشتی برای قرار دادن لپ تاپ یا وسایل ورزشی بسیار مناسب است و طراحی مشکی و قرمز این کوله پشتی را بسیار جذاب کرده است. قیمت این کوله پشتی 160 دلار است.

کوله پشتی هج از مستر پیس

(Master-Piece Hedge Backpack)

کوله پشتی برند ژاپنی مسترپیس طراحی بسیار ویژه ای دارد. ترکیب کرباس و چرم به نوعی فضای غیررسمی و لوکس را با یکدیگر پیوند داده است. علاوه بر زیبایی شناسی، در به شکل رول طراحی شده برای این کوله از گم شدن اشیا شما جلوگیری می کند و علاوه بر این، پانل های بالشتک دار پشت این کوله تحمل بار بر روی کمر را اسان تر می کند. قیمت این کوله پشتی 360 دلار است.

کوله پشتی بلونتون لایف لایک نیوی از ایست پک

(Eastpak Blonton Lifelike Navy)

هیچ فهرست کوله پشتی بدون نام برند حرفه ای ایست پک کامل نیست. این برند از سال 1967 به طور تخصصی کوله پشتی و متعلقات تولید می کند. این برند در تولید کوله پشتی کیسه مانند در بازار بی رقیب است. طناب کشی و تزیینات چرم این کوله پشتی را بسیار زیبا کرده است. قیمت این کوله پشتی 75 دلار است.

کوله پشتی چرم از ا اس او اس

(ASOS Leather Look Backpack)

دوست داران طرح های مینی مالیستی عاشق این کوله پشتی خواهند بود. این کوله پشتی به صورت تمام سفید تولید شده است و حال و هوایی اسکاندیناویایی دارد. قیمت این کوله پشتی 35 دلار است.

کیف کوله پشتی چرم سندکیویست

(Sandqvist Leather Backpack)

این کوله پشتی چرمی حاصل ذهن خلاق انتون سندکیویست سویدی است. این کیف، کوله پشتی ترکیبی زیبا برای موقعیت های رسمی مانند محل کار بسیار مناسب است. قیمت این کوله پشتی 360 دلار است.

کوله پشتی منقوش از سن لورن

(Saint Laurent Monogrammed)

اگر به دنبال یک کوله پشتی لوکس هستید سن لورن بهترین گزینه انتخابی شما است. این کوله پشتی همراه با نقوش نمادین برند سن لورن حالتی مدرن و مد روز و همزمان طرحی کلاسیک دارد. قیمت این کوله پشتی 1000 دلار است.

کوله پشتی لیتل امریکا از هرشل سوپلای کو

(Herschel Supply Co Little America)

سایه های مختلف رنگ قرمز این کوله پشتی را جذاب و خواستنی کرده است. این کوله پشتی بسیار جادار است و تسمه های لاستیکی ان بسیار بادوام و زیبا طراحی شده است. قیمت این کوله پشتی 150 دلار است.

کوله پشتی جیر مصنوعی از می پک

(Mi-Pac Faux Suede Backpack)

این کوله پشتی ترکیبی از طراحی شهری و لوکس است. رنگ خاکستری این کوله پشتی بسیار چشم نواز است و زیپ فلزی طلایی رنگ ان تضاد رنگی زیبایی ایجاد کرده است. قیمت این کوله پشتی 60 دلار است.

کوله پشتی چرم دولایه از نیل برت

(Neil Barrett Quilted Leather Backpack)

اگر به دنبال مد روز بودن و کارایی هستید نیل برت (Neil Barrett)بهترین گزینه انتخابی شما خواهد بود. نقوش و دوخت های متعدد ظاهر این کوله پشتی را بسیار شیک و زیبا کرده است. جیب های متعدد برای جابجایی بارهای زیاد بسیار مناسب است. رنگ مشکی این کوله پشتی باعث می شود که با هر پوششی به زیبایی هماهنگ شود. قیمت این کوله پشتی 1250 دلار است.

کوله پشتی پیکادیلی بروکس اینگلند

(Brooks England Piccadilly Knapsack)

ظاهر این کوله پشتی اوج طراحی مینی مالیستی است. این کوله پشتی برای جابجایی کتاب و لپ تاپ کاملا مناسب است. رنگ سبز زیتونی ان چشم ها را به شما خیره خواهد کرد. قیمت این کوله پشتی 370 دلار است.

مترجم : هومن باوریان


برچسب ها :