امروز : چهارشنبه, 24 مرداد 1397
 نکته های زیبایی برای خانم های ریزاندام
3/50 امتیاز از 1 رای
 زیبایی و سلامت  |     |   198

قد مو

نکته های زیبایی برای خانم های ریزاندام

قد مو تاثیر بسزایی در چهره کلی یک خانم و زیبایی او دارد و برای خانم های ریز اندام بیشتر. بهترین قد مو برای خانم های قد کوتاه تا چانه یا سر شانه ها است. مواظب باشید که خیلی هم کوتاه نکنید، چرا که سرتان بزرگتر به نظر می رسد یا اینکه خیلی هم موهای تان بلند نباشد که باعث شود قدتان کوتاه تر به نظر برسد.

مدل مو
موهای صاف و بدون پف زیاد باعث می شود که صورت تان نسبت به بقیه بدن تان برتری داشته باشد و مو به اوج زیبایی برسد. مدل موهایی با کمی موج هم خوب هستند. از مدل موهای خیلی شلوغ استفاده نکنید. مانند فرهای بزرگ. چون ممکن است سر شما را خیلی بزرگتر نشان دهد.


لوازم مو

نکته های زیبایی برای خانم های ریزاندام

خانم های ریز اندام باید هنگام انتخاب گل سر محتاط باشند چون اگر گل سر بزرگی استفاده کنند ممکن است شبیه کودکان به نظر برسند. حتی موی دم اسبی نیز انها را سن پایین نشان می دهد. گل سری انتخاب کنید که با موهای تان هماهنگی داشته باشد و کوچک باشد.


یقه لباس
خانم های قد کوتاه نباید پیراهن های یقه دار بپوشند و گردنبندهای کوتاه بیندازند. با این کار کوتاهی قد بلافاصله به چشم می اید و یقه های بلند و صاف نشان دهنده زیبایی زنانه هستند. با انداختن گردنبندهای بلند به گردن تان قامت بدهید. لباس های یقه 7 یا یقه گرد، قد را بلند تر نشان می دهند.


ترفند ارایشی

نکته های زیبایی برای خانم های ریزاندام

ارایش خانم های ریزاندام با بقیه خانم ها هیچ فرقی ندارد. اما چند ترفند هست که می تواند صورت را کشیده تر نشان دهد. یکی از ترفندها این است که با کشیدن مداد سفید داخل چشم، چشم های تان را بزرگ تر نشان دهید. استفاده از لوازم ارایش برنز نیز صورت را کشیده تر نشان می دهد و مشخصات چهره تان را به چشم می اورد.

مترجم: نسرین میرعربشاهی


برچسب ها :