امروز : یکشنبه, 31 تیر 1397
 موی کوتاه به شما می اید، اگر
4/50 امتیاز از 3 رای
 زیبایی و سلامت  |     |   149

این سؤال یک جواب کوتاه دارد و ان هم یک خط کش 5/5 سانتی متری است. معجزه این اندازه گیری را جان فریدا، ارایشگر و تولیدکننده محصولات زیبایی کشف کرد. گیل رابینسون یکی از مدیران بین المللی اموزش زیبایی و از ارایشگران ارشد سالن های زیبایی جان فریدا در انگلستان می گوید که همه چیز به زوایا بستگی دارد. جان به بررسی انواع مختلف صورت ها پرداخت و به نتیجه رسید که استخوان فک می تواند مشخص کند که یک فرد موی کوتاه داشته باشد یا بلند. به نظر او نتیجه اندازه گیری ها قابل اعتماد، دقیق و ساده است و کاملاً نشان می دهد تا چه اندازه باید مو را کوتاه یا بلند نگه داریم.

روش اندازه گیری: برای این کار باید یک مداد یا خودکار را به صورت افقی زیر چانه خود بگیرید و یک خط کش را به شکل عمودی کنار گوش تان نگه دارید. اندازه محل تقاطع خط کش و مداد را بخوانید. اگر کمتر از 5/5 سانتیمتر بود، شما با موهای کوتاه فوق العاده می شوید و اگر بیشتر از این اندازه بود موهای بلند بهترین گزینه برای صورت شماست.

همان طور که در تصویر زیر هم مشخص است این اندازه گیری روی میشل ویلیامز و کیم کارداشیان به خوبی جواب داده است. اگر به صورت ادری هپبورن در کنار سارا جسیکا پارکر فکر کنید که دیگر مثل روز برای تان روشن می شود.

پس شما هم این بار هنگام کوتاه کردن مو به این اندازه گیری رجوع و اعتماد کنید. اما به هرحال گاهی اوقات هم هست که دوست ندارید به هیچ کدام این حرف ها توجه کنید و می خواهید هر مدل مویی که دوست دارید داشته باشید. درست است؟


برچسب ها :