امروز : شنبه, 30 تیر 1397
 با این هدایا داماد را شگفت زده کنید
4/50 امتیاز از 3 رای
 زیبایی و سلامت  |     |   130

 با این هدایا داماد را شگفت زده کنید

 با این هدایا داماد را شگفت زده کنید

نیازی نیست که هدیه شما گران قیمت باشد، هدف از این کار این است که حس خوشایندی در دل همسرتان ایجاد کنید و به او ارامش دهید. می توانید برایش صبحانه اماده کنید و برای او بفرستید. نکته مهم تر از هدیه ای که در نظر می گیرید هم وجود دارد. همراه با کادو خود یک نامه با دست خط خودتان بنویسید و دران تاکید کنید که بی صبرانه منتظر دیدار او هستید. به خاطر داشته باشید که اگر کمی از عطر خود را به نامه بزنید حس رمانتیکی در دل اقای داماد ایجاد خواهید کرد.

 با این هدایا داماد را شگفت زده کنید

اگر داماد سبک قدیمی و سنتی را می پسندد برایش ساعت جیبی بخرید و بر روی ان تاریخ عروسی یا تاریخ اولین دیدارتان را حکاکی کنید، اما اگر داماد طبق مد پیش می رود، ساعت مچی یکی از بهترین انتخاب ها برای هدیه صبح روز مراسم است. در جعبه ساعت، کاغذی بگذارید و روی ان با دست خط خودتان درشت بنویسید که در ساعت7 (زمان شروع مراسم) او را خواهید دید.

 با این هدایا داماد را شگفت زده کنید

از دیگر هدایای مناسب فلاسک جیبی است که می توانید نام داماد همراه با پیامی خاص را روی ان حکاکی کنید.

 با این هدایا داماد را شگفت زده کنید

بسیاری از عروس خانم ها دکمه سردست را به عنوان هدیه انتخاب می کنند که علاوه بر عروسی در سال های اینده هم می توانند از ان استفاده کنند. مزیتی که دکمه سردست با طرح نقشه جهان نسبت به طرح هایی دیگر دارد این است که می توان روی ان شهری که در ان عروسی برگزارمی شود یا منطقه ای که برای اولین بار عروس و داماد همدیگر را ملاقات کرده اند را مشخص کرد.

 با این هدایا داماد را شگفت زده کنید

اگر همسر شما تمام وسایل مورد نیاز برای عروسی را دارد می توانید برای او چیزی بخرید که بعد ها هم به کار او بیاید. عینک افتابی یکی از گزینه هایی است که برای ماه عسل در ساحل یا اسکی هم بسیار کار امد است. تعدادی از کرم های بهداشتی مانند کرم ضدافتاب و قرار دادن ان ها در کیف چرم بسیارمفید خواهدبود.
اگر می خواهید هدیه متفاوت به داماد بدهید می توانید تعدادی از عکس های تان را در البومی دوست داشتنی قرار دهید و برای او بفرستید.

 با این هدایا داماد را شگفت زده کنید

اگرهیچ یک از این ها را دوست ندارید و همچنین نمی خواهید پول زیادی خرج کنید ما ایده ای جالب برای شما داریم. می توانید 10 خصیصه اخلاقی داماد که شما را مجذوب کرده یادداشت کنید و در جعبه ای با تزیینات زیبا قرار دهید و برای او بفرستید، همچنین در نامه ای با دست خط خودتان به او یاداوری کنید که دوست دارید این هدیه را نگه دارید، این کار به او نشان می دهد که شما به یاد او هستید. شما می توانید این هدیه را برای سالگرد ازدواج تان نیز به او بدهید یا دیگرخصوصیات اخلاقی خوب او را به ان اضافه کنید. با این کار به خودتان یاداوری می کنید که تا چه اندازه رابطه شما خاص است.

مترجم: دنیا خانی


برچسب ها :