امروز : پنجشنبه, 25 مرداد 1397
 کت های بلیزر رنگی، تیپ تابستانی مردانه
4/00 امتیاز از 2 رای
 مد لباس  |     |   140


سبز

همین اول کار می خواهیم سراغ اخر داستان برویم و رنگ سبز را بررسی کنیم. شاید شما اعتراض کنید و بگویید که رنگ سبز برای مردان جایی در لباس رسمی یا نیمه رسمی ندارد اما اگر به تصویر بالا نگاه کنید، با نظر ما که رنگ سبز یک رنگ شیک برای مردان است موافقت می کنید.
سبز کم رنگ، پر رنگ، پسته ای، روشن همه و همه می توانند انتخاب هایی برای کت بلیزر شما باشند. البته برای اینکه این رنگ زیباتر جلوه کند می توانید ان را با یک شلوار طوسی یا یک پیراهن اکسفور مشکی به تن کنید.


قرمز

انتخاب رنگ قرمز می تواند دست شما را برای انتخاب های متعدد باز بگذارد. یک کت با رنگ قرمز کبود می تواند انتخابی شیک و هوشمندانه برای یک مرد باشد. تن رنگ قرمز با استفاده از پارچه مخمل می تواند انتخابی برای یک کت نیمه رسمی و در عین حال جذاب باشد که کاربردی زمستانی پیدا می کند.


ابی روشن

ابی تیره یک انتخاب رسمی است، اما می توانید از ابی روشن در زمان هایی که تیپ تابستانی و اسپرت می زنید استفاده کنید. انتخاب های دیگری که دارید می تواند بین رنگ های ابی کبالتی، فیروزه ای و کله غازی باشد. می توانید این کت را با یک شلوار کتان روشن ست کنید. اگر می خواهید خیلی خاص تر دیده شوید کافی است یکدست ابی بپوشید، یعنی شلوار و کت تان را از رنگ ابی انتخاب کنید تا مرزهای جدیدی از پوشیدن یک کت بلیزر دوست داشتنی برای تان باز شود.
زرشکی


خیلی غیرممکن و بعید نیست که یک کت بلیزر زرشکی بتواند تیپ شما را بسیار شیک و خاص نشان دهد. این رنگ علاوه بر اینکه پایبندی شما به مد را نشان می دهد، نشانی هم خواهد بود از بالا بودن اعتماد به نفس شما. می توانید این رنگ کت را هم با لباس های ساده و هم با لباس های رنگی دیگر بپوشید.


برچسب ها :