امروز : چهارشنبه, 24 مرداد 1397
 زنان بانفوذ جهان چه لباس هایی می پوشند؟
3/50 امتیاز از 1 رای
 مد لباس  |     |   109

 زنان بانفوذ جهان چه لباس هایی می پوشند؟

ویکتوریا بکهام

 زنان بانفوذ جهان چه لباس هایی می پوشند؟

ویکتوریا بکهام، با موفقیت برندش که به نام خود اوست، قواعدش را در مد با موفقیت پیاده کرده است. علاقه او به سبک مینی مالیسم یا ساده گرایی است. ما هیچ وقت او را بدون کفش هایی با پاشنه 15 سانتی متری ندیده ایم. کفش هایی که به نظر می رسد برای به کرسی نشاندن حرفش در صنعت مد، ضروری به نظر می رسد. میشل اوباما بانوی اول امریکا، از پوشش قدرت بی خبر نیست. او می داند که رنگ های شاد و زنده بر مردم تاثیر مثبت می گذارد. او اغلب پیراهن هایی با رنگ درخشان و طرح دار می پوشد که با وجود منصبی که دارد، ظرافت زنانه اش را حفظ می کند.

انجیلنا جولی

 زنان بانفوذ جهان چه لباس هایی می پوشند؟

انجلینا جولی خانم جولی-پیت در بین برند های دولچه وگابانا، سن لورن و مایکل کورس می گردد، انچه را که می خواهد، از بین لباس های انها پیدا می کند، به خود اختصاص می دهد و در اخر به انها یک سبک جدید می اموزد؛ پوششی که یک خانم را قدرتمند نشان می دهد. جولی چه در یک کنفرانس سیاسی باشد، چه بر روی فرش قرمز با کت شلواری که می پوشد، ظاهر زنانه اش را حفظ می کند.

اما واتسون


 زنان بانفوذ جهان چه لباس هایی می پوشند؟

اما واتسون، سفیر UN goodwill(سفیر حسن نیت سازمان ملل)، بدون ان که تلاش خاصی انجام دهد، همیشه توجه پروژکتورها را به خود جلب می کند. و این به خاطر لباس های تک رنگ و علاقه او به سبک مینی مالیسم در انتخاب لباس است. او با پوشیدن بلوزهای گشاد یا کاملا اندازه و شلوارهایی که بر روی کمر ازاد می ایستد و به کمر نمی چسبد، و تیشرت های سفید کلاسیک و کفش پاشنه بلند نوک تیز به یکی از نماد های پوشش قدرت تبدیل شده است.

امل کلونی

 زنان بانفوذ جهان چه لباس هایی می پوشند؟

امل کلونی عروس جوان جورج کلونی که به تازگی وارد دنیای مد شده است، علاقه خاصی به پوشش قدرت دارد. به خصوص، با لباس های مخمل-کبریتی زیبا یا پیراهن های زنانه اش. او علاقه خاصی به لباس هایی با رنگ سفید و با طراحی های مینی مالیستی دارد. او، گاهی به چنین لباس هایی طرح های گل دار یا راه راه های ابی سفید که به طرح های ملوانی معروف است نیز می افزاید. تمایل او در انتخاب لباس، به سمت لباس هایی در سبک های ایست که او را قدرتمندتر نشان دهد.

کارین رویتفلد

 زنان بانفوذ جهان چه لباس هایی می پوشند؟

کارین رویتفلد، سرپرست مد در مجموعه انتشارات هارپرز بازار ست و پیش از ان، مدیر وگ فرانسه، بوده است. ( مجله هار پربازار یکی از معتبرترین مجلات تحلیل مد و فشن و نخستین مجلهٔ مصور ویژه مد و شیوه زندگی و یکی از مشهورترین و تاثیرگذارترین مجلات مد در جهان است. ) او تمامی فوت و فن ها برای جلب توجه را می داند. ترفندش چیست؟ دامنی راسته که درست اندازه اش است و بلوزی گشاد از جنس پارچه وال.

مترجم: سپیده جلالی


برچسب ها :