امروز : شنبه, 30 تیر 1397
 همه چیز درباره نیل بارت؛ طراح لباس
3/50 امتیاز از 1 رای
 مد لباس  |     |   161

برند نیل بارت بلافاصله با استقبال خریداران و مطبوعات مواجه شد و او نخستین فروشگاه خود را در توکیو راه اندازی کرد. در سال 2002 نیل بارت اولین مجموعه مستقل خود را در هفته مد لباس مردانه میلان نمایش داد.
خبرگزاری هنرانلاین نوشت: نیل بارت علاوه بر برند خود با پوما در طراحی مجموعه ای از کفش های ورزشی همکاری کرد. در سال 2003 او به عنوان مدیر خلاق برای تولید یک مجموعه فنی پوما معرفی شد و شروع کار او با تیم ملی فوتبال ایتالیا بود که لباس ورزشی و لباس های رسمی انها را به طور انحصاری تولید کرد.

نشانه محصولات نیل بارت یک تفسیر مدرن از برش و پارچه در کالاهای اساسی لباس مردانه است که ظاهر ساده انها برای قرن بیست و یکم طراحی شده است. نکته کلیدی در این لباس ها تناسب انهاست، انتخابی از خطوط باریک در سراسر مجموعه که حاصل اطمینان از تناسب اندام است، اگرچه سیلویت لباس ها به طور چشمگیری فصل به فصل تغیر می کند و در هر زمان یک مجموعه لباس برای انسان امروز به وجود می اورد.
در سال 2006 نیل بارت با همان چشم انداز واضح و معاصر به سمت لباس زنانه رفت. مجموعه های زنانه او ارایه دهنده همان کیفیت عالی، کار دستی و نساجی لوکس مجموعه لباس مردانه است و در کنار ان خلوص زیبایی نیل بارت و مینی مالیسم شیک ان حفظ شده است.

در سال 2009 برای تقویت نام تجاری، نیل بارت در بخش تولید کارهایش در ایتالیا سرمایه گذاری کرد. در توسکانی، مجموعه ای از صنعتگران ماهر به تولید، توزیع و تحویل محصولات پرداختند. در ان زمان برخلاف بسیاری از خانه های مد، 85 درصد از مجموعه او در ایتالیا تولید می شد. علاوه بر این، سرمایه گذاری در این شرکت با اعتقاد بر تمرکز روی تامین کنندگان پارچه، فناوری های جدید و تولیدکنندگان در ایتالیا همزمان شده است.

سال 2011 با تقویت توزیع اغاز شد. یک بوتیک نیل بارت در ساختمان لندمارک هنگ کنگ افتتاح شد. چهار بوتیک و یک فروشگاه تک برند در کره باز شد و طراحی همه فروشگاه های نیل بارت را زاها حدید، ستاره معماری بر عهده داشت.
بسیاری از پیشگامان بین المللی دنیای مد کمد لباس خود را با محصولات نیل بارت پر کرده اند که از جمله می توان اورلاندو بلوم، کالین فرث، ایوان مک گرگور، کریس مارتین و... را نام برد. یکی از افتخارات نیل بارت زمانی بود که براد پیت تصمیم گرفت کت چرم او را برای تغییر تصویر خود در«خانم و اقای اسمیت» استفاده کند و به این ترتیب این لباس به یکی از قطعات مشهور و امضای مجموعه نیل بارت تبدیل شد.

پس از راه اندازی مجموعه لباس زنانه او، نیل بارت توجه مشاهیری مانند مدونا، انجلینا جولی، کیت هادسون و... را جلب کرد. علاوه بر اینها نیل در طول سال ها برای فیلم های بزرگی مانند مرد عنکبوتی 2 و 3، ای ربات و گوست ریدر طراحی لباس انجام داده است.


برچسب ها :